Medya
Giriş Tarihi : 06-01-2021 19:56   Güncelleme : 06-01-2021 22:23

Doğduğun Ev Kaderindir bugün neden yok? Bu Akşam 6 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölüm var mı, yok mu, ne zaman? Final mi yapıyor?

Doğduğun Ev Kaderindir neden yayınlanmadı, final mi yapacak? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir bugün neden yok? Bu Akşam 6 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölüm var mı, yok mu, ne zaman? Final mi yapıyor?

Kayseritempo.org - Doğduğun Ev Kaderindir bugün neden yok? Bu Akşam 6 Ocak Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölüm var mı, yok mu, ne zaman? Final mi yapıyor?TV8 Yayın Akışın'da yer alamayan yeni dizi hakkındaki detayları araştırdık. Çarşamba akşamları TV 8 ekranlarında yayınlanan Your House's Birth'in yeni bölümü Destiny ile ilgili açıklama yapıldı. Yayınlandığı ilk günden beri geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Born Your Home Is Fate'in eski bölümü ekranlarda yer aldı.

Ekranda en çok izlenen dizinin 6 Ocak akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Peki 6 Ocak 2021, doğduğunuz ev neden sizin kaderiniz? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Doğduğun ev senin kaderin, değil mi bugün? Zeynep'in kaçırılmasına deli olan Barış, Zeynep'i koruyamadığına pişman olurken bulması gereken her şeyi ortaya çıkarır. Bu arada en çok yardımı Savaş'tan alacak.

Savaş, herkesi sosyal medyanın gücünden yararlanmaya davet ediyor. İki kardeşin Zeynep'i bulmak için gösterdiği dayanışma, aralarındaki aşk bağını ortaya çıkarmaya başlar. Olanlar yüzünden hem Zeynep'in hem de Mehdi'nin evi yangına dönüşür. Nermin sakin suçluluk duygusuyla çaresizlikle boğuşurken Benal büyük bir şaşkınlıkla kapısına yaslanır. Cemile endişeden deliye döner. Kardeşiyle ilgili gerçeği görmekte zorluk çeker ve bu durum Nuh ile gerginlik yaratmaya başlar. Zeynep travmasının şokuyla boğuşurken, doğum günü sürpriziyle tekrar gülümsemeye çalışır. Cemile'nin aklında Mehdi'nin hayatını düzene koyması için başka planları vardır.

Doğduğun Ev Kaderindir bugün neden yok? 
Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm 6 Ocak 2021 Çarşamba günü yerine önümüzdeki hafta ekrana gelecek. Birçok dizi yeni yılın ilk haftası yeni bölüm yayınlamıyor. Bu dizilerden olan Doğduğun Ev Kaderindir yerine bu akşam sinema filmi ekrana gelecek.

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak?
Doğduğun Ev Kaderindir dizinin yeni bölümü TV8 yayın akışında yer almadı. Yılbaşından dolayı bazı diziler 1 haftalık tatil verdi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor.