Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 20:34   Güncelleme : 13-01-2021 20:35

Doğduğun Ev Kaderindir Benal kimdir, kaç yaşında? İncinur Sevimli eşi kim, oynadığı diziler ne, instagram hesabı nedir?

Benal İncinur Sevimli 22 Ocak 1985'te İstanbul'da doğdu. Çok sayıda dizi ve filmde rol almış başarılı bir oyuncu. İstanbul Üniversitesi'nden mezun olan İncinur Sevimli son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdarı dizisinde Ayşen karakteriyle yer almıştır. İlk kariyerini Dabbe filmiyle yaptı. Ağır Roman Yeni Dünya ve Kayıp dizilerinde rol aldı.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal kimdir, kaç yaşında? İncinur Sevimli eşi kim, oynadığı diziler ne, instagram hesabı nedir?

Kayseritempo.org - Doğduğun Ev Kaderindir Benal kimdir, kaç yaşında? İncinur Sevimli eşi kim, oynadığı diziler ne, instagram hesabı nedir? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakteri Mehdi’nin eski sevgilisinin kim olduğu izleyenler tafından merak ediliyor. Benal rolündeki İncinur Sevimli kimdir?Doğduğun Ev Kaderindir Benal kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Benal kim oynuyor? Doğduğun ev kaderindir benal kimden hamile, nasıl hamile kaldı, bebeği kimden? TV 8 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ederken, heyecan bri an olsun düşmüyor.Çarşamba akşamları dizinin hayranlarını ekrana getiren dizi, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna yeni bir isim de dahil oldu. İncinur Sevimli dizide sevilmeyen bir karakter olan Benal'e hayat verecek.

Peki TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir’in yeni karakteri güzel oyuncu İncinur Sevimli Benal kimdir? Gerçek bir hayat hikayesinden günümüze uyarlanan The House Is Destiny, izleyicilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Zeynep ve Mehdi'nin hayat hikayesini konu alan dizide kötü bir olay yaşandı. Bu olayda ana karakteri Benal'di. Zeynep ve Mehdi aşkına hayran izleyiciler Benal'e sinir olmaya başladı. Benal karakterinin kim olduğu izleyicilerin merak ettiği konular arasında yer aldı. Zeynep ile Mehdi arasında kötü adam olma yolunda kararlı adımlar atan Doğduğun Kader dizisinden Benal, seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. İncinur Sevimli'nin Doğduğun Ev dizisinde Benal olarak bir dizi yapımda karşımıza çıktığını hepimiz gördük.


İncinur Sevimli kimdir?


İncinur Sevimli, "Doğumunuz Kaderinizdir" dizisinde Benal'a hayat veren güzel oyuncu, 1985 yılında İstanbul doğdu. 171 cm boyunda ve 55 kg ağırlığında olan İncinur Sevimli, İstanbul Üniversitesi Ulusal Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur.

İncinur Sevimli, yönetmen Özgür Sevimli'nin sevgilisidir, her Salı ATV ekranlarında ekrana gelen "Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz" dizisinde rol aldı. İlk eşi Sinan Demirer (Zeynep'in babası) ile birlikte Doğduğun Ev Kaderindir'de oynadığı Benal rolü ile de büyük beğeni topladı.