Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 00:05   Güncelleme : 14-01-2021 00:41

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Fragmanı izle Mehdi ölüyor mu, öldü mü, dizi final mi yapacak? Youtube TV8 27. Son Bölüm Full İzle!

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Fragmanı izle Mehdi ölüyor mu, öldü mü, dizi final mi yapacak? Youtube TV8  27. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Fragmanı izle Mehdi ölüyor mu, öldü mü, dizi final mi yapacak? Youtube TV8  27. Son Bölüm Full İzle! Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderdir Seyirci heyecanla yeni bölümü bekliyor. Bu hafta bazı dizilerin yeni bölümlerini yayınlamamak soruları gündeme getirdi. Doğduğun yeni bölüm fragmanında kaderin ne olacak Mehdi'yi derinden kovma kararı. Zeynep'e ulaşamamanın öfkesi, birbiri ardına hata yapmasına neden olacaktır. Mehdi'nin tepkisiyle sarsılan Zeynep, güvende olamama korkusuyla Barış'a sığınır. Böylece Barış'ın hayatının bambaşka bir yönünü keşfetme şansı bulur.

Zeynep'in kararlı tavrıyla bir kez daha karşılaşan Mehdi, bu kadarının haksız olduğunu düşünmeye başlar. Farklı bir yola girmenin zamanının geldiğini düşünüyor. Önüne konulan boşanma dilekçesi ile daha da hırslı hale gelir ve kritik bir karar alır. Hâlâ hırsını yakalayamayan Mehdi, bu sefer de Zeynep'in aracına saldırıyor! Sonra Mehdi aldığı kötü haberle yok edilir. Mehdi, kız kardeşinin vurulduğunu öğrenince şimdi ne yapacak? Kız kardeşi vefat ettiğinde daha da saldırgan hale gelen Mehdi hiçbir şey görmeyecektir.

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Sön Bölüm İzle


Burhan'ın üvey oğluna saldıran Mehdi'yi sakinleştiren Zeynep olacak! Mehdi ile Zeynep arasında ne olacak? Avukat Barış Bey, Zeynep'le yakınlaşıyor! Hasta olduğu söylenen Barış'ın başında ateşinin düşmesini bekleyen Zeynep, yatağında Barış'ı öper. Zeynep ile Barış arasındaki olaylar Mehdi'yi daha da kızdıracak mı? Mehdi, Barış ile Zeynep arasında olanları öğrenecek mi?

Mehdi’nin kardeşi Zeynep’e geliyor. "Şimdi evime baskın yapmaya mı geldin?" Kendisini tepkisiyle karşılayan Zeynep, "Kardeşim senin yüzünden bıçaklandı!" Dedi. Dedim. Cevabını aldığında şok oluyor. Mehdi bıçaklandı ve hastanedeydi. Zeynep, Mehdi'yi görmek için hastaneye gidiyor ve buradaki tepkisiyle dünyası çöküyor! Zeynep'in başı beladaydı tabiri caizse!

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Fragmanı izle

27. Son Bölüm Full İzle!Sevilen TV8 dizisi The Home You Are Born'un 27. bölümü geride kaldı. Dizi severler, Doğum Eviniz Kaderinizdir'in 28. bölüm fragmanını aramaya başladı. Home Fate'in You Were Born 28. bölümü yayınlandı mı? Doğum Eviniz Kaderindir 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ama yayınlandığında bu sayfada sizlerle paylaşacağız.