Gündem
Giriş Tarihi : 16-02-2021 19:06   Güncelleme : 16-02-2021 19:06

Diyarbakır’da Silahlı Çatışma Çıktı! Diyarbakır Silahlı Çatışmada Ölü Veya Yaralı Var mı?

Diyarbakır’da Silahlı Çatışma Çıktı! Diyarbakır Silahlı Çatışmada Ölü Veya Yaralı Var mı?

Kayseritempo.org - Diyarbakır’da Silahlı Çatışma Çıktı! Diyarbakır Silahlı Çatışmada Ölü Veya Yaralı Var mı? Diyarbakır da yaşanan olayda ölü var mı? Çatışma sonucunda kaç kişi öldü? Diyarbakır da ki olay da neden silahlı çatışma oldu? İki grup arasında yaşanan olay ne? Silahlı Çatışmaya dönen olayın ayrıntıları bu haberde!Silahlı çatışma Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde yaşandı. Çatışma başta iki grup arasında yaşanan sözlü kavgadan sonra silahlı bir çatışmaya döndü. İki grup arasında yaşanan gerginlik maalesef silahlı çatışmaya döndü. Diyarbakır da yaşanan bu gerginlik silahlı çatışmaya dönünce etraftakileri çok korkuttu.  

Diyarbakır da ki olay da neden silahlı çatışma oldu? İki grup arasında yaşanan olay ne? İki grup arasında daha öncede kavgalar ve husumetler olduğu ortaya çıktı. Yenişehirin Şehitlik mahallesinde yaşanan akıl almaz olay mahalleli sakinlerin Emniyet güçlerini araması sonucu dindirildi. İki grup başta sözlü atışmalarda bulunsada kısa süre içinde gerginlik ve tansiyon artık bu sözlü kavgalar adeta silahlı bir çatışmaya döndü. Silahlı çatışma iki grup arasında uzun süre devam etti ve Emniyet güçleri ve sağlık ekiplerinin gelmesiyle son buldu.


Silahlı Çatışmada Ölü Veya Yaralı Varmı?


Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinin Şehitlik Mahallesinde iki grup arasında yaşanan bu akıl almaz olayda. 1’i ağır 2 kişi yaralandı. Son alınan haberlere göre henüz bir ölüm yaşanmadığı bildirildi. Mahallesi sakinlerinin Emniyet güçlerini aramasıyla dindirilen silahlı çatışma daha kötü yerlere gidebilirdi.