Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-04-2020 16:51   Güncelleme : 14-04-2020 16:54

Diego Angelo elleriyle yardım dağıttı

Hes Kablo Kayserispor futbolcusu Diego Angelo, yardım kampanyası çerçevesinde ihtiyaç sahipleri ailelere elleriyle erzak dağıttı.

Diego Angelo elleriyle yardım dağıttı

Devre arasında Antalyaspor’dan kiralık olarak kadroya katılan tecrübeli futbolcu Diego Angelo, başlattığı yardım kampanyası sonrası ihtiyacı olan ailelere erzakları ulaştırdı. Hes Kablo Kayserispor'un Brezilyalı oyuncusu Diego Angelo, başlattığı yardım kampanyasında aileleri mutlu etti.

250 aileye..
Diego Angelo geçtiğimiz günlerden sosyal paylaşım sitelerinden Instagram'daki hesabından sarı saçlı fotoğrafını paylaşıp, saçlarını sarıya boyatıp fotoğrafını gönderen her kişi için 5 aileye yardım yapma sözü vermişti. Digeo Angelo, Antalyaspor forması giyen Brezilyalı oyuncu Chico Grando ile birlikte muhtaç aileleri mutlu etti.

Aileleri sevindirdi
Diego Angelo "Öncelikle tanrıya bu muhteşem günü bize yaşattığı için minnettarız. Akabinde saçını boyayıp kampanyaya maddi destekte bulunan, bize olumlu mesajlar yollayan ve destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. Toplamda  %80’i Türkiye ve %20’si Brezilya’da olmak üzere 250’nin üzerinde aileye maddi destekte bulunduk. Bu kampanyadaki amacımız kendimizi ön plana çıkarmaktan ziyade birleştiğimiz zaman Dünyayı nasıl değiştirebileceğimizin mesajını vermekti. Bu süreçte elimizden gelen her şeyi yapıp birçok aileyi sevindirmeyi hedefledik. Umarım sizde eğlenmişsinizdir. Bu inancı sevgiyi ve birlikteliği hep birlikte paylaşalım. Hep birlikte bu Korona Virus'ü yeneceğiz” dedi.