Gündem
Giriş Tarihi : 31-12-2020 17:17   Güncelleme : 01-01-2021 21:07

Devlet Hastanesine filyasyon aracı desteği

Develi Belediyesi tarafından Devlet Hastanesine filyasyon aracı desteği

Devlet Hastanesine filyasyon aracı desteği

Kayseri Develi Belediyesi ve özel bir maden şirketi işbirliği ile covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında Develi Devlet Hastanesine destek sağlamak amacıyla 3 adet filyasyon aracı İl Sağlık Müdürlüğüne törenle teslim edildi.

Maden firması önünde gerçekleşen anahtar teslim törenine Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Maden şirketi yetkilileri ve Develi protokolü katıldı.

Evde Sağlık Hizmetlerini desteklemek adına sene başında hibe edilen Hasta Nakil Aracının ardından bu kez de covid-19’la mücadele kapsamında maden firması birlikte filyasyon aracı desteği sağladıklarını belirten Başkan Mehmet Cabbar, “Böylesi bir süreçte duyarlılık göstererek hastanemize olan desteklerinden dolayı Öksüt Madencilik yöneticilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli de Develi Belediyesi ve maden firmasına anlamlı desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Maden şirketi yöneticileri de Develi Belediyesine teşekkürlerini ileterek Develi için önem ve aciliyet arz eden durumlarda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirttiler.