Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 11-12-2019 18:27

Develispor transfer yapacak

Kayseri Amatör futbol. Süper Amatör Küme lideri lideri Develispor şampiyonluğa inanıyor. Develispor teknik direktörü Ahmet İzgi transfer yapacaklarını söyledi

Develispor transfer yapacak

Kayseri Süper Amatör Küme 30 puanla liderlik koltuğunda oturan Develispor camiası şampiyonluğa inanıyor. Ligin 12.haftasında sahasında ve taraftarı önünde rakibi Kayseri Gençlerbirliği’ni mağlup ederek yoluna devam eden Kırmızı-Siyahlılar ligin 13.haftasında yine kritik bir karşılaşmaya çıkmaya hazırlanıyor. Pazar günü takipçisi Esen Makine Belsinspor’a konuk olacak olan Develispor hazırlıklarını Teknik Direktör Ahmet İzgi nezaretinde Argıncık Stadında yaptığı çalışmalar ile devam ediyor.

Takviye Yapılacak
Develispor teknik direktörü Ahmet İzgi, devre arası takımdan ayrılacak oyuncularının olmadığını ve 3-4 nokta transfer yapacakların ifade ederek, “Transfer tabi ki olacak. Takıma takviye istiyorum. İstediğimiz oyuncuları alırsak, nokta transferlerle işi bitireceğiz. Takımdan ayrılacak oyuncu pek zannetmiyorum. Takımdan ayrılmak isteyen olursa ancak öyle ayrılık olur. Onun haricinde bizim göndermeyi düşündüğümüz oyuncumuz yok. 3-4 tane iyi takviye yaparak bu ligi zirvede bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Destek istedi
Sezon sonu mutlu sona ulaşacaklarını belirten Teknik Direktör Ahmet İzgi, “Bu haftaya çıkarken geçen haftadan mağlup olmamızın nedenlerini araştırdık, kendi kendimize motive olduk. İyi de çalıştık. En yakın rakibimizi biliyorduk ki yendiğimiz zaman arada puan farkını açacaktık ve bunu başardık. Pazar günü oynayacağımız Belsinspor maçını alıp daha rahat bir nefes alacağız. Başkanımıza, yönetim kurulumuza çok ve taraftarımıza teşekkür ederim. Bizi desteklemeye devam etsinler. Sezon sonu mutlu sona ulaşacağız” diye konuştu.