Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-07-2019 12:57

Deniz Türüç tercihini açıkladı

İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç hangi takıma gidecek. Deniz Türüç Fenerbahçe ile anlaştı mı. deniz Türüç Galatasaray ile anlaşmaya vardı mı. İşte ayrıntılar

Deniz Türüç tercihini açıkladı

İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç takıma katılarak idmana çıktı.Spor Toto Süper Lig 2019-2020 sezon hazırlıklarını Kadir Has Tesisleri'nde sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor, kaptanı Deniz Türüç'e kavuştu. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Deniz Türüç, dün akşam Kayseri'ye geldi.

Başkan Erol Bedir ve Teknik direktör Hikmet Karaman ile bir süre görüşen milli futbolcu, bugün sabah da takımla birlikte idmana çıktı. Oldukça neşeli tavırları ile dikkat çeken Deniz Türüç, tatilin kendisine yaradığını da gösterdi.

"Ben de isterim"
İdmandaki hırsı ile de takdir toplaylan Deniz "Kayserispor ile sözleşmem devam ettiği sürece buradayım. Kayseri'de mutluyum. Benim ilk tercihim kulübüm olan Kayserispor'dur. Kayserispor menfaatleri doğrultusunda hareket ederim. Elbette 3 büyük kulüpte oylnamak her futbolcuya onur verir. Ben de daha büyük kulüplerde oynamak, kupalar kaldırmak, şampiyonluklyar yaşamak isterim. Ama dediğim gibi öncelik ve söz hakkı Kayserispor'dadır" dedi.