Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-07-2019 21:24   Güncelleme : 10-07-2019 21:30

Deniz Türüç pazarlığı

İstikbal Mobilya Kayserispor transfer gündemi. Başkan Erol Bedir, Deniz Türüç transferi için telefon trafiğinde idi. Başkan Bedir neler söyledi

Deniz Türüç pazarlığı

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç transferi için telefon yoğunluğu yaşadı

İstikbal Mobilya Kayserispor'un en önemli futbolcularından birisi olan Deniz Türüç, tranfser sezonunun en çok konuşulan isimlerinden birisi haline geldi. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Deniz Türüç, sarı kırmızılı takımla birlikte idmanlarını sürdürürken Başkan Erol Bedir de, transfer görüşmelerini istediği gibi sonlandırmanın gayreti içerisinde.

Bu akşam gerçekleştirilen idmanı kenardan izleyen Başkan Bedir, yaklaşık yarım saat süren bir telefon görüşmesi yaptı. Yöneticiler ve takımdan uzak bir noktaya giderek hararetli bir telefon görüşmesi yapan Başkan Bedir, tesislerden çıkarken kendisine yöneltilen "Deniz Türüç transferi bitti mi" sorusuna "Hayır. Görüşme çok, net sonuç yok" cevabı verdi.

Bu arada Deniz Türüç, antrenmandaki hırsı ile dikkat çekti. Takım kaptanı, antrenman sonrasında da minik bir taraftar ile yakından ilgilendi. 

Haber-Foto: Halil Akkulak