Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-06-2019 15:18   Güncelleme : 18-06-2019 15:22

Deniz Türüç hangi takıma gidecek

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç'ün hangi takıma transfer olacağına dair açıklama yaptı. 

Deniz Türüç hangi takıma gidecek

Spor Toto Süper Lig'de yeni sezon öncesi Seçimli Olağanüstü Genel Kurul gerçekleştirecek olan İstikbal Mobilya Kayserispor, ekonomik istikrarı yakalamak istiyor. Şu ana kadar Kayseri'de siyaset, spor, iş dünyasında aradığı desteği bulamayan kulüp başkanı Başkanı Erol Bedir, transfer görüşmelerini de sürdürüyor.

Bedir ne dedi
Sarı Kırmızılı takımın en önemli isimlerinden birisi olan Deniz Türüç'ün Galatasaray'a mı yoksa Fenerbahçe'ye mi transfer olacağı yönündeki sorulara yanıt verdi. Başkan Erol Bedir, gerek Galatasaray'dan gerekse Fenerbahçe'den resmi bir teklif gelmediğine dikkat çekerek, "Deniz Türüç hangi takımda oynamak ister, kimi tercih eder bilemiyorum. Ancak Deniz ile 1 yıllık daha sözleşmemiz var. Burada olmaktan da mutlu. Ama gönlünde hangi takım var, bilmiyorum" dedi.

Bedeli..
Deniz Türüç ile ilgili tasarruflarını daha öncede açıkladıklarının altını çizen Başkan Erol Bedir, "Gerçekten Deniz Türüç'ü isteyen varsa, bizimle anlaşmaya varmadan da alıp götürebilir. Deniz'in çıkış opsiyonu 10 Milyon Avro. Bu parayı veren herkes, bize sormadan Deniz ile sözleşme yapabilir. Şu ana kadar ne bu parayı veren, ne de vermeyi taahhüt eden bir kulüp kapımızı çalmadı" yorumu yaptı.