Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-05-2019 01:42   Güncelleme : 13-05-2019 14:57

Deniz Türüç gidiyor mu

Kayserispor takım kaptanı Deniz Türüç, hangi takıma gidecek. Deniz ne paylaşımı yaptı.

Deniz Türüç gidiyor mu

İstikbal Mobilya Kayserispor kaptanı Deniz Türüç, transfer olacak mı?

Geçtiğimiz sezonlar olduğu gibi bu sezon da transferin en çok konuşulan isimlerinden birisi olacak Deniz Türüç, takımdan ayrılacak mı? Galatasaray ile anlaşıldığı yönünde dedikoduların ayyuka çıktığı şu günlerde Başkan Erol Bedir, kendilerine gelen bir teklifin olmadığını ifade etti.

Deniz Türüç’ün Kayserispor’da mutlu olduğunu ifade eden Başkan Bedir “Deniz’in bonservis bedeli belli. İsteyen kulüp parayı yatırıp alabilir” derken Kayserispor Kaptanı ise bu konuda açıklama yapmıyor. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Deniz Türüç gider mi bilmem. Burada mutlu. Deniz'in bonservis bedeli belli. Deniz'i almak isteyen bu parayı yatırır. Bize sormadan alır gider. Ama bizim vasıtamız ile almak isteyenler, bizimle anlaşmaya varmalı. Şu ana kadar bize gelen bir teklif yok" açıklaması yapıyor.

Kasımpaşa maçı sonrasında sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden kısa bir açıklama yapan Deniz Türüç, “Fazla söze gerek yok. İşimizi ailecek, taraftarımızla yerine getirdik. Teşekkürler Kayseri” cümleleri kurdu.