Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 16:28   Güncelleme : 22-02-2021 16:28

Deniz Akkaya Ağır Geçirdiği Korona Virüs Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı! İşte Son Durumu

Eski manken Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalandı. Tedavisinin sürdüğü ve ağırladığı için hastaneye kaldırıldığı duyuruldu.

Deniz Akkaya Ağır Geçirdiği Korona Virüs Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı! İşte Son Durumu

Eski manken Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalandı. Tedavisinin sürdüğü ve ağırladığı için hastaneye kaldırıldığı duyuruldu. Sosyal medya platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile hastalığının hala devam ettiğini duyuran Deniz Akkaya, düşmeyen ciddi boyutlarda olan yüksek ateşe sahip olduğunu ve virüsün ciğerlerini de ciddi derecede etkilediğini vurgulayarak zorlu bir süreçten geçtiğini açıkladı.

Deniz Akkaya Hastaneye Kaldırıldı!

Evde korona virüs tedavisi devam eden güzel manken Deniz Akkaya'nın durumu ağırlaştı. Tedavi sürecinin hastane de devam etmesi kararlaştırıldı. Deniz Akkaya durumu instagram hesabından yaptığı paylaşım ile anlattı:" Evde yeterince vakit kaybettim, çok ısrar etmeye gerek yokmuş. Beceremedim ve hastaneye geldim."

Korona Tek Başına Mücadelesi Zor Bir Virüs!

Deniz Akkaya:" Ben evde tedaviye başladım ve bunu başarabilecek olduğuma inandırdım kendimi. Sizlere sağlıklı yaşamın en büyük farkı demek isterdim. Fakat iş düşündüğümden daha zor bir hal aldı. Kaldıramaz dereceye geldim. Ciddi hiçbir rahatsızlığım olmadı bugüne kadar ve bu durum beni oldukça derinden etkiledi. Fazla uzatmayıp hastaneye gitmek gerekiyormuş.

Büyük ihtimalle bu süreci burada atlatacağım. Ciğerlerime inen virüs nedeni ile öksürük krizleri yaşıyorum ve bu durum beni zorluyor. Düşmeyen yüksek ateşim var ve burada kontrol altında tutuluyor. Yükselme olduğunda hissedebiliyorum. Hastane tedavisi sürecinde eklem ağrılarım da azalama oldu. Buradan daha enerjik bir halde çıkmayı umut ediyorum" şeklinde hastalığın seyri hakkında bilgi verdi.