Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 25-11-2019 11:08

Demirspor Trend Gayrimenkul maçı

Kayseri Amatör Futbol. Süper Amatör Küme. Demirspor ile Trend Gayrimenkulspor karşılaştı.

Demirspor Trend Gayrimenkul maçı

Kayseri Süper Amatör Küme’de adeta can çekişen Demirspor ile zirve hesabı yapan Trend Gayrımenkulspor karşılaştı. 6 golün atıldığı maçta 3 puanı alan taraf TrendG ayrimenkulspor oldu (1-5)

Maçın ilk yarısını 3-0 önde tamamlayan Trend Gayrimenkulspor, bu üstünlüğünü ikinci yarıda da sürdürde ve sahadan 5-1 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı. Demirspor'un tek golü Alper Durdu'dan geldi. Trend Gayrimenkulspor'un golleri ise Erkan Kansever (2), Mehmet Kindik (2), Mevlüt Padak ve Adem Şener'den geldi.

Bu sonuçla Demirspor 1 puanla ligin son sırasında kalırken Trend Gayrimenkulspor ise 21 puana yükseldi.

STAT: Argıncık 1 Nolu
HAKEMLER: Rıza Öztürk ** Furkan Ulu ** Serkan Yıldırım **
DEMİRSPOR: Şenol Burul * Muhammet Ökelekli * Alican Koçer * Musa Oruş ** Ferhat Uğur ** Behçet Ekinci * Ebubekir Sain * (Dk.46 Raşit Arslan *) Taha Kınacı * Sadık Arslan * Alper Durdu * Furkan Erdoğan **
TREND GAYRİMENKULSPOR: Ebubekir Kara ** (Dk.46 Onur Ergün **) Erkan Kansever *** Mevlüt Padak ** (Dk.46 Alparslan İnce **) Fatih Ülker *** İsmail Orhan *** Buğra Kara *** Emre Tokgöz *** İsmail Yılmaz ** Adem Şener *** Mehmet Ali Öncü *** Mehmet Kindik **
GOLLER: Alper Durdu Dk.68 (Demirspor) Erkan Kansever Dk.22 ve 66, Mehmet Kindik Dk.25, Mevlüt Padak Dk.30, Adem Şener Dk.89 (Trend Gayrimenkul)