Magazin
Giriş Tarihi : 10-06-2020 16:39   Güncelleme : 10-06-2020 18:00

Demet Evgar görenleri şok etti

Korona virüs nedeniyle karantina günlerini evinde geçiren oyuncu Demet Evgar, yüzünün şiş olduğu bir paylaşımda bulunarak takipçilerini telaşlandırdı.

Demet Evgar görenleri şok etti

Oyuncu Demet Evgar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dudağının ve yüzünün şiş olduğu görüldü. Evgar, arı sokması sebebiyle şişen yüzü hakkında, “Dolgu yaptırdım, mutluyum” sözleriyle dalga geçti. Başarılı oyuncunun kendisini ti’ye alması takipçilerini güldürdü.

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Demet Evgar, söz konusu videolarla hayranlarını şaşırttı. Evgar paylaşımında, “Botoks değil dolgu. Çok doğal oldu. Kendimi iyi hissediyorum” şeklinde konuştu. Daha sonra kendisine ne olduğunu anlatan güzel oyuncu, “Önce dudağımı arı soktu. 15 dakika sonra da merdivenlerden yuvarlandım. Beni sokan arı terliğimin içine saklandığından kendisi tarafından ikinci kez bu defa ayağımın üstünden sokuldum. Nazar konseptli bir gündü. Şimdi iyiyim” ifadelerini kullandı.

Kötü bir gün geçirdiğini anlatan Demet Evgar, daha sonra paylaştığı fotoğraf ile sevenlerini gülümsetti. Avustralyalı model Sophie Monk’un botokslu fotoğrafını da hikayesinde paylaşan oyuncu, “Şu fotoğrafa bir arı kadar uzağım” notunu düştü.