Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 22:06   Güncelleme : 11-01-2021 22:06

Çukur Kulkan Kim, Gerçek Adı Ne? Çukur dizisi Kulkan Erdenet Genco Özak kimdir, aslen nereli dizileri ne? Çukur Kulkan ölecek mi, ölüyor mu?

Çukur Kulkan Kim, Gerçek Adı Ne? Çukur dizisi Kulkan Erdenet Genco Özak kimdir, aslen nereli dizileri ne? Çukur Kulkan ölecek mi, ölüyor mu?

Kayseritempo.org - Çukur Kulkan Kim, Gerçek Adı Ne? Çukur dizisi Kulkan Erdenet Genco Özak kimdir, aslen nereli dizileri ne? Çukur Kulkan ölecek mi, ölüyor mu? Çukur dizisinde Cengiz Erdenet'in oğlu Kulkan Erdenet'i kimin oynayacağı merak konusu oldu. Çukur Kulkan kim olacak? Genç oyuncu Genco Özak pazartesi günleri yayınlanacak olan İlgiyle takip edilen Çukur dizisinde Kulkan Erdenet'e can verecek. Çukur severler Kulkan Erdenet’i canlandıran Genco Özak’ın kim olduğunu araştırmaya başladı.

İstanbul'un suçluların kol gezdiği mahallesi Çukur'un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar iç içe olan ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur'da uyuşturucuyu satmak kullanmak yasaktır. Fakat oyuna yeni dahil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar. Cengiz Erdenet'in oğlu Kulkan Erdenet karakteri, Koçovalılar ile olan savaşta etkin bir rol üstlenecek.

Çukur Kulkan Kim, Gerçek Adı Ne?

Çukur dizisiyle gündem olan yakışıklı oyuncu Genco Özok, daha önce Kocamın Ailesi, Vatanım Sensin, Söz gibi ekran projelerinden de yer aldı. 1992 yılında İstanbul'da doğan Genco Özak, Lisans Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesinde tamamladı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı Çalgı Çengi filminde de rol alan Genco Özak, son olarak TRT 1 dizisinde Güvercin'de Ökkeş'i canlandırdı. Tiyatro geçmişi de olan oyuncu Taşra Kabare ekibinin temizlik işleri adlı oyununda da kendini göstermiştir.

Genco Özak’ıın rol aldığı diziler ve filmler

2020 – Güvercin                                                                   

2018 – Söz (Kopuk – Selim Hayroviç) (TV Dizisi)

2017 – Kaybedenler Kulübü 2 (Sinema Filmi)

2017 – Martıların Efendisi (Kahvedeki Adam) (Sinema Filmi)

2016 – Kor (Muhasebeci) (Sinema Filmi)

2016 – Vatanım Sensin (Mehmet) (TV Dizisi)

2014 – Kocamın Ailesi (Can) (TV Dizisi)