Medya
Giriş Tarihi : 23-02-2021 00:52   Güncelleme : 23-02-2021 00:53

Çukur 118. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yasmin'e ne oldu? Yeni 4. Sezon 26 Tanıtım Çukur 117. Son Bölüm Tek Parça Full İzle!

Çukur 118. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yasmin'e ne oldu? Yeni 4. Sezon 26 Tanıtım Çukur 117. Son Bölüm Tek Parça Full İzle!

Kayseritempo.org - Çukur 118. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yasmin'e ne oldu? Yeni 4. Sezon 26 Tanıtım Çukur 117. Son Bölüm Tek Parça Full İzle! Gelecek hafta Çukur 1 Mart 2021 Pazartesi 118. bölüm fragman yayınlandı mı? Çukur son bölümü hd tek parça nasıl izlenir? Yamaç ve Sultan Koçovalı'nın gergin anlarının ekrana geldiği sahnede Yamaç, Efsun'u evden attığı için annesine sert tepki veriyor. Sultan, İdris'in katil olarak gördüğü Efsun'dan söz ederken Yamaç, onu annesine geri sararak tartışmaya son veriyor. Cumali Amca ile tanışan Vartolu'nun yarattığı akıl dolu plan nefesinizi kesecek. Efsun ile ilgili Koçovalıların evinde yaşanan gelişmeler herkes için yeni bir dönüm noktası olurken, Koçovalıların yeni intikam planı Erdenet ailesinden birinin sonunu hazırlayacak.

Akın'ın ardından Emmi ve Aliço'nun hayati tehlikesi devam ederken, mahallede yaşanacak yeni patlama herkesin gönlünü alacak. Koçova halkı, Çukur'daki yaraları iyileştirirken Erdenetler'in peşine düşecek. Cumali Amca ile tanışan Vartolu'nun yarattığı akıl dolu plan nefesinizi kesecek. Efsun ile ilgili Koçovalıların evinde yaşanan gelişmeler herkes için yeni bir dönüm noktası olurken, Koçovalıların yeni intikam planı Erdenet ailesinden birinin sonunu hazırlayacak.

Çukur 118. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle

Yamaç, sevdiklerini bir kez daha kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya! Koçovalılar, Cengiz Erdenet'in ölümünün ardından Kulkan ve Çağatay'ı hedef alarak intikam planlarını sürdürürken, Çağatay'ın Çukur'u büyük tehlikeye atacak yeni hamlesi Koçovalıların ellerini bağlayacak. Vartolu'nun Afganistan'da yapacağı sürpriz görüşme merakla bekleniyor. Yamaç, sevdiklerini bir kez daha kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, Çağatay ve Kulkan'ın gizemli adamla yaptığı plan bir başka Koçovalı'yı ölüme götürecek.

Çukur 117. Son Bölüm Full İzle!
 
Erdenetler'in sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Bu nefes kesen aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur'un başına gelenler merak konusu olacak. Çevresindeki nöbet duvarı zayıflarken Cengiz Çağatay'ı tekrar yanına çekmenin bir yolunu bulurken, kamu kurumunun bölüm hikayesine göre Çağatay'ın oyunu şaşırtıcı gelişmelere neden olacak. Ögeday'ın ölümünün ardından Cengiz'e kızan Kulkan'a beklemediği bir yerden yardım teklif edilecek. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar Erdenet ailesinden bir ismin sonunu getirerek intikamlarına devam edecekler.