Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 00:24   Güncelleme : 26-01-2021 00:24

Çukur 114. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni 4. Sezon 22 Tanıtım Çağatay Erdenet öldü mü? Çukur 113. Son Bölüm Full İzle!

Çukur 114. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni 4. Sezon 22 Tanıtım Çağatay Erdenet öldü mü? Çukur 113. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Çukur 114. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni 4. Sezon 22 Tanıtım Çağatay Erdenet öldü mü? Çukur 113. Son Bölüm Full İzle! Çukur 4. sezon 21. bölüm izle. Çukur 4. sezon 22. bölüm tek parça izle. Akın'ın ardından Emmi ve Aliço'nun hayati tehlikesi devam ederken, mahallede yaşanan yeni patlama herkesin kalbini dudaklarına götürecek. Koçova halkı, Çukur'daki yaraları iyileştirirken Erdenets'in peşine düşecek. Cumali Amca ile tanışan Vartolu'nun yarattığı akıl dolu plan nefesinizi kesecek. Efsun ile ilgili Koçovalıların evinde yaşanan gelişmeler herkes için yeni bir dönüm noktası olurken, Koçovalıların yeni intikam planı Erdenet ailesinden birinin sonunu hazırlayacak. Çukur 114. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç ve Cumali'nin Çağatay ile Kulkan arasında seçim yaptığı promosyonun sonucu akıllarda soru işareti bıraktı.

Çağatay ve Kulkan, bomba tuzaklarıyla Çukur'a zarar vermek için tekrar harekete geçerken, Vartolu'nun tehlikede olduğu anlar dikkat çekiyor. Ailesini korumak isteyen Yamaç'ın ne tür bir hamlesi büyük merak uyandıracaktır. Cumali'nin oturduğu yerde görülen bomba herkese korku dolu bir an yaşatırken Yamaç'ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor. Bu nefes kesen aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur'un başına gelenler merak konusu olacak. Cengiz, etrafındaki güvenlik duvarının zayıflaması ve Çağatay'ın oyununun şaşırtıcı gelişmelere yol açması nedeniyle Çağatay'ı tekrar yanına getirmek için bir çözüm bulur. Ögeday'ın ölümünün ardından Cengiz'e kızan Kulkan'a beklemediği bir yerden yardım teklif edilecek.

Çukur 114. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle 

Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar Erdenet ailesinden bir ismin sonunu getirerek intikamlarına devam edecekler. Kardeşin acısı bu bölümde Vartolu'yu vuracak. Çukur 4. sezon 21. bölüm izle bağlantısı ile Selim yokluğunu fark ettiğinde bu korkunç acıyı yaşayacak Vartolu, intikam yolunda yokuşun en büyük destekçisi olarak onunla birlikte olacak. Çünkü bildiğiniz gibi Yasmin hala Akın'la Çukur Mahallesi'nde.

Çukur 113. Son Bölüm Full İzle!

Akın ve Yasmin henüz evlenirken Çukur yeni bölüm detaylarında Karaca'ya girecek. Çukurun son bölümünde öz kardeşinden intikam almak için yola çıkan Karaca, Akın'a doğru koşmasına rağmen patlama olayından endişeliydi. Burada Yasmin ve Akın uğruna Karaca devreye girecek ve Akın'ı öldürmese bile ondan intikam almak için elinden geleni yapacaktır. Azerin'in ölümünden sonra intikam bekleyen Karaca Akın'ı en mutlu gününde böyle bir şokla karşılaştıracak.