Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 00:26   Güncelleme : 19-01-2021 00:26

Çukur 113. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni Bölüm 21 Tanıtım Akın Koçovalı öldü mü? Çukur 112. Son Bölüm Full İzle!

Çukur 113. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni Bölüm 21 Tanıtım Akın Koçovalı öldü mü? Çukur 112. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Çukur 113. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni Bölüm 21 Tanıtım Akın Koçovalı öldü mü? Çukur 112. Son Bölüm Full İzle! Show TV'nin yeni sezonu ile büyük bir izleyici oranı yakalayan dizi, Çukur'un 112. yeni bölümü ile ekranlara geldi. Vartolu'nun Afganistan'daki sürpriz buluşması bir sonraki dizinin yeni bölümüne damga vurdu. Peki merakla araştırılan Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4.Sezon 21.Bölüm (113) Yeni Bölüm Fragmanı! Koçovalılar, Cengiz Erdenet'in ölümünün ardından Kulkan ve Çağatay'ı hedef alarak intikam planlarını sürdürürken, Çağatay'ın Çukur'u büyük tehlikeye atacak yeni hamlesi Koçovalıların ellerini bağlayacak.

Vartolu'nun Afganistan'da yapacağı sürpriz görüşme merakla bekleniyor. Çukur'un diziye dönüşü son bölümde Çağatay Erdenet'e damga vurdu! Çağatay, yanında gizemli bir dövüşçü de getirdi. Çukur'daki maskeli gizemli adam son bölüme damga vurdu ve herkes gibi görünüyordu! Koçovalıların haftalardır kavga ettiği Cengiz Erdenet, Kulkan ve Çağatay'ın babasını Yamaç'a teslim etmesi ve diziden ayrılmasının ardından hayatını kaybetti! Bölümde Cengiz Erdenet'i öldürdüler. Bu ölümün ardından Kulkan ve Çağatay'ı hedef alarak intikam planlarına devam ederler. Çağatay Erdenet, fragmanda Çukur'u büyük tehlikeye atacağının sinyallerini veriyor. Vartolu Saadettin fragmanda kendini gösteriyor! Vartolu Saadettin'in Afganistan'daki sürpriz telefon görüşmesi merakla bekleniyor.

Çukur 113. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle

Yamaç sevdiklerini bir kez daha kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, Çağatay ve Kulkan'ın gizemli adamla yaptığı plan bir Koçovalı'yı daha ölüme götürecek. Peki bu bölümde Çukur'a kim gelecek? Yamaç sevdiklerini bir kez daha kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, Çağatay ve Kulkan'ın gizemli adamla yaptığı plan bir Koçovalı'yı daha ölüme götürecek. Vartolu sonunda Afganistan'dan dönme sinyalini verir. Koçovalıların elleri ve kolları tamamen bağlıyken bu sefer İdris'in kahvesine konan bomba tansiyonu daha da artırıyor. Çağatay ve Kulkan bomba tuzakları hazırlayarak Çukur'a zarar vermeye çalışırken, Vartolu'nun tehlikede olduğu anlar herkesin aklını uçurur.

Çukur 112. Son Bölüm Full İzle!

Çukur'da kapatılan Cengiz Erdenet döneminin ardından taşlar bir yerden bir yere taşınmaya başladı. Babalarının sonunu hazırlayan Çağatay ve Kulkan ikilisi Cengiz Erdenet'i Çukur'a verirken otelin son dakikaları kimsenin umurunda değildi. Yamaç, elindeki zehir ve silahı göstererek Cengiz Erdenet'e iki seçenek sundu. Ve son olarak Cengiz Erdenet karakterini canlandıran Mustafa Avkıran, Çukur dizisine veda etti.