Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 00:43   Güncelleme : 12-01-2021 00:43

Çukur 112. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni Tanıtım Aykut Kim? Çukur 111. Son Bölüm Full İzle!

Çukur 112. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni Tanıtım Aykut Kim? Çukur 111. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Çukur 111. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle Show TV Puhu Youtube Yeni Tanıtım Aykut Kim? Çukur 110. Son Bölüm Full İzle! Koçovalılar erdemleri sona erdirmek için büyük çaba sarf ettiler. Yamaç sağlam adımlarla yoluna devam ederken büyük bir saldırıya hazırlanıyor. Nefeslerin tutulacağı bu hareket anlarında Yamaç ile Çukur arasında ince bağlar oluşacaktır. Cengiz ise korumasız kalarak çözümü bir kez daha Çağatay'da bulacaktır. Pit, bir sonraki bölüm fragmanı merak ediliyor. Çukur, 18 Ocak Pazartesi akşamı 111. bölümüyle ekrana geldi. Ancak hayranlar dizinin hemen ardından 112. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Ögeday'ın ölümünün ardından Cengiz'e çok kızan Kulkan'a beklenmedik bir anda yardım teklif edilecek. Bir an aksiyon ve heyecanın düşmeyeceği Çukur'da Koçovalılar, Selim'in intikamını Erdemlerden bir ismin sonunu getirmeye çok yakındır.

Erdemlerle intikam savaşını tüm hızıyla sürdüren Yamaç, kardeşi Selim'in intikamını almak için kolları sıvadı. Ogeday'ı ilk kaçırdığında hedef yine Cengiz Erdenet'ti. Yamaç'ın bu hamlesinin ardından içinde bulunduğu çukurdan çıkmaya çalışan Kulkan, aslında Ogeday'ın sonunu getirdiğinin farkında değildi. Cengiz Erdenet ölecek mi? Çukur'da Nehir'den bir şok daha geldi. Hayatının tehlikede olduğunu fark eden ve yaşadıklarından çok sıkılan Nehir, bir veda mektubu yazarak Yamaç'a veda ederek büyük aşkı bitirdi.

Çukur 112. Bölüm İlk Sahne Fragmanı İzle

Erdenet'in sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek. Bu nefes kesen aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur'un başına gelenler merak konusu olacak. Çevresindeki güvenlik duvarı gittikçe zayıflarken Cengiz, Çağatay'ı kendi tarafına çekecek bir çözüm bulur ve Çağatay'ın oyunu şaşırtıcı gelişmelere neden olur.

Çukur 111. Son Bölüm Full İzle!

Ögeday'ın ölümünün ardından Cengiz'e kızan Kulkan'a beklemediği bir yerden yardım teklif edilecek. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin sonunu getirerek intikamlarına devam edecek.