Magazin
Giriş Tarihi : 17-09-2019 09:52   Güncelleme : 17-09-2019 10:12

Çok Sevdim Yalan Oldu paylaşıldı

Kayserili şarkıcı Fatih Bulut ile ünlenen Çok Sevdim Yalan Oldu isimli şarkı paylaşıldı. Aşık Hüseyin Akan ile şarkıcı Fatih Bulut anlaştı. Çok Sevdim Yalan Oldu dinle, indir, düet izle.

Çok Sevdim Yalan Oldu paylaşıldı

Milyonlarca insan tarafından dinlenen “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının sahibi belli oldu. Parçanın yüzde 65’i Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan’ın, yüzde 35 ise Fatih Bulut’un olduğu ortaya çıktı. Şarkıyla ünlenen Fatih Bulut, Mersin’in Tarsus İlçesine gelerek Aşık Hüseyin Akan’dan helallik aldı. Ortada bir yanlış anlaşma olduğunu belirten Fatih Bulut, eserin gerçek sahibinin Hüseyin Akan’ın olduğunu bilmediğini söyledi.

"Hırsız değilim"
Şarkıcı Fatih Bulut, "Ortada bir yanlış anlama var. Sen yüreği güzel bir insansın, yüreği güzel bir emmisin. Hırsız değilim. İnan bu yeğenin de sana aynıydı. Sevenimiz var sevmeyeniz mi de. Netice de Türkiye’yi temsil edeceğiz. Eseri, Mustafa Balcı ile birlikte yaptık, Mustafa Balcı kendisine ait olduğunu söyledi. Yüz 50’si onun, yüzde 50’sini ben düzenledim, kendi sözlerimi koydum. Bilseydim eserin gerçek sahibinin sen olduğunu, gelip kapını çalmaz mıydım, izin almaz mıydım. Bir müsaade almaz mıydım. Kimse kimsenin hakkını alamaz, duygularıyla oynayamaz, leke de çalamaz. Şarkının bu kadar tutulacağını tahmin etmiyordum, Kayseri’yi temsil edeyim diye yola çıktık, sonra Tarsus, sonra Türkiye’yi dünyada temsil ediyoruz. Allah sevenlerimizden razı olsun” dedi.

Yüzde 65 Aşık Hüseyin'in
Davasını geri çektiğini söyleyen Aşık Hüseyin Akan da, “Fatih bey doğru söylüyor, bir yanlış anlaşmadan kaynaklandı. Mustafa Balcı’dan kaynaklanan bir olay, bir yanlış anlaşma. Ben yeğeni dinledim, kendisinde suç olmadığını öğrendim. Benden onun için davamı geri çekiyorum. Mustafa Balcı’nın yanlış aktarmasındadır. Fatih de biraz da beni kızdırdı. Ben kimseye hırsız demedim kelimeyi ağzıma almadım. Fatih kardeşimin yolu açık olsun, ortadaki sorun bitti. Allah işini gücünü rast getirsin. Eserin yüzde 35’i Fatih Bulut’a ait, yüzde 65’i bana aittir. Böyle güzel söyledikten sonra bizde eser çok, güzel kardeşimize veririz. Allah işini rast getirsin” şeklinde konuştu.

Düet yaptılar
Açıklamaların ardından sazı eline alan Hüseyin Akan ile Fatih Bulut eseri birlikte söyledi. Bu arada internette dolyaşan bir video tıklanma rekorları kırıyor. Fatih Bulut'un seslendirdiği "Uykular Yalan Oldu" şarkısı, Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sesi üzerine montaj edildi. 4lü düet olarak ünlenen montaj büyük ilgi gördü. İşte o düet.