Gündem
Giriş Tarihi : 20-08-2020 11:37   Güncelleme : 20-08-2020 14:55

Çocukların kahramanı Başkan Çolakbayrakdar

8 yaşındaki Nihat'ın Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'a ilettiği talebi 3 gün sonra gerçekleştirildi.

Çocukların kahramanı Başkan Çolakbayrakdar

Evlerinin önünün asfalt olmasını isteyen 8 yaşındaki Nihat’ın isteği Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'a söylemesinden 3 gün sonra talebi gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde Kocasinan’a İlçesi’ne bağlı Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar incelemelerde bulundu. Başkan Çolakbayrakdar'ın yanına gelerek daha rahat bisiklet sürmek için evlerinin bulunduğu Darpınar sokağa asfalt dökülmesini isteyen 8 yaşındaki Nihat Musa Taş ile bir süre sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, küçük çocuğunu isteğini geri çevirmeyerek ilgili birimleri yönlendirdi.

Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’ dan istediği asfaltı dökmek için kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerekli çalışmaları yaptıktan 3 gün sonra Nihat’ın isteğini yerine getirdi. Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür eden Nihat Musa, “ Başkanım sana çok selamım var. Teşekkür ederim” dedi.