Gündem
Giriş Tarihi : 24-06-2020 14:59   Güncelleme : 24-06-2020 14:59

Çobanlara erzak yardımı

Kayseri Pınarbaşı Belediyesi haberi. Pınarbaşı Belediyesi tarafından çobanlara ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak yardımı yapıldı.

Çobanlara erzak yardımı

Kayseri Pınarbaşı ilçesinde Pandemi sürecinde büylük yara alan ve yardıma ihtiyaç kişi ve ailere el uzatılmaya devam ediliyor. Pınarbaşı'da Yukarı Borandere Mahallesinde çobanlık yapan vatandaşlara, belediye tarafından erzak yardımında bulunuldu. İçerisinde ekmek ve gıdadan oluşan paketler belediye ekipleri tarafından çobanlara tek tek dağıtıldı. Belediye ekipleri ayrıca çobanların köpeklerini de unutmadı.

Pınarbaşı Belediyesi, karantinadaki Yukarı Borandere Mahallesi sakinlerine yönelik erzak yardımına da devam etti. Belediye zabıta ekipleri bugünde içerisinde ekmek ve temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan erzak paketlerini mahalle sakinlerine ulaştırdı. Belediye Zabıta ekipleri tarafından mahalleye ulaştırılan ve erzak paketlerini teslim alan mahalle sakinleri, "Sağolsun Pınarbaşı Belediye Başkanımız sayın Menduh Uzunluoğlu, bizlere bugün yine yardım gönderdi. Mahallemizdeki tüm sakinlerimiz bu yardımlardan faydalandı. Cenab-ı Allah devletimizi korusun. Bizim devletimiz büyük bir devlettir. Hiçbir zaman bizi yalnız bırakmıyorlar. Biz Yukarı Borandere Mahallesi sakinleri olarak Başkanımız Menduh Uzunluoğlu'na bizlerin yanında olduğu için. bizlere gerekli desteği ve yardımları ulaştırdığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz.Allah kendisinden razı olsun, yolunu bahtını açık etsin" dediler