Siyaset
Giriş Tarihi : 21-04-2020 19:21   Güncelleme : 23-04-2020 08:28

CHP vekilinden FETÖ göndermesi

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri milletvekili Çetin Arık, Ak Partiye FETÖ göndermesi yaparak yardım yapan belediyelere yönelik suçlamalara yanıt verdi.

CHP vekilinden FETÖ göndermesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakanlar ile AK Partili bazı yetkililer ve MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere bazı CHP'li belediyelerin yardım toplayarak muhtaç sahibi ailelere yardım etmek istemesine yönelik yapılan eleştirilere bir yanıt da CHPli vekil Çetin Arık'tan geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri milletvekili Çetin Arık, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından AK Parti'yi FETÖ ile işbirliği yapmakla suçladı. Çetin Arık, twitter hesabından Fetullah Gülen cemaatinin düzenlediği Türkçe Olimpiyatları için bastırılan madeni parayı örnek göstererek "Türkiye Cumhuriyeti darphanesinde Ata'nın resmini kaldırıp FETÖ etkinliği için para basanlar, devletin kozmik odasını FETÖ'ye açanlar değil, yoksul vatandaşa EKMEK dağıtan belediyeler paralel! Ne demişler kişi kendinden bilir işi" yorumu yaptı.