Kayserispor
Giriş Tarihi : 30-09-2020 19:27   Güncelleme : 30-09-2020 19:45

CEO Ertekin'den Kayserispor açıklaması

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Hes Kablo Kayserispor ile ilgili gerçekleştirdikleri sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklama yaptı.

CEO Ertekin'den Kayserispor açıklaması

Bundan önceki Kayserispor yönetimi zamanında sarı kırmızılı kulüp ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması yapan, şu anki Kayserispor yönetimi ile de 2 yıllık sponsorluk anlaşması yapan Erciyes Anadolu Holding'de anlaşma şartlarının sosyal paylaşım sitelerinde lanse ediliyor olması ile ilgili açıklama yapıldı.

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden yaşanan tartışmaları üzülerek takip ettiğini ifade etti. CEO Alpaslan Baki Ertekin açıklamasında "Kayserispor üzerinden holdingimizin ismini de geçirerek yapılan tartışmaları üzülerek izliyoruz. Ne 3 yıl önce sayın Erol Bedir, ne de bugün sayın Berna Gözbaşı sponsorluk rakamlarını belirlemiştir. Rakamları her iki sözleşmede o günkü imkanlarımız doğrultusunda biz belirledik. Rakamlar yüksekse bir başkanın başarısı, düşükse diğer başkanın başarısızlığı değildir. Holding iki sözleşmede de o günün şartlarında verebileceği en üst rakamı vermiştir. Kayserisporun iki sözleşmede de daha iyi fiyat veren biri çıkarsa, sözleşmeyi iptal hakkı vardır" dedi.

Alpaslan Baki Ertekin, açıklamasında "Kayserispor’a yardım eden şirket sayısının 3’ü geçmediği bir dönemde kulübün 3 senedir tüm yükünü seve isteye çeken bir holdingi polemiklerin içine çekmeye çalışmayı doğru bulmuyorum. Biz şehrin gözbebeği Kayserispor’a destek olduk. Erol Bedir’e ya da Berna Gözbaşı’ya değil" cümleleri paylaştı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz