Gündem
Giriş Tarihi : 31-08-2020 10:29   Güncelleme : 31-08-2020 13:40

Büyükşehirde Doğal Ürünler Pazarı

Tamamen organik ürünleriyle vatandaşların ilgi odağı olan Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı Türkiye'de bir ilk olarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenleniyor.

Büyükşehirde Doğal Ürünler Pazarı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk ve tek olan projelerinden ’Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı’ tamamen organik ürünleriyle vatandaşların ilgi odağı oldu.

Hafta sonu sağlıklı beslenmek isteyen Kayserililer tarafından rağbet gören Doğal Ürünler Bahçesi ve Pazarı vatandaşlara organik beslenme fırsatı sunuyor.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Harikalar Diyarı içerisindeki yer alan Doğal Ürünler Pazarı organik ürünler ve fiyatlarıyla müşterilerini daima memnun ediyor. Çarşamba, cumartesi ve pazar günleri 08.00 -18.00 saatleri arasında hizmet veren Doğal Ürünler Pazarı, hemen yanı başında bulunan üretim bahçelerinden doğal ve organik beslenmek isteyen tüketicilere ulaştırılıyor.  

Doğal Ürünler Pazarı’nda, domates, biber, patlıcan, reyhan, tere, nane, marul, maydonoz, semizotu, ekşimen, sumak, dere otunun yanı sıra menengiç, biberiye, ekinezya, adaçayı ve karpuz, kavun çilek, üzüm ,acur ,kelek, kabak gibi ürünler bulunuyor.