09 NİSAN 2020 Perşembe 23:36
Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-01-2020 15:09

Bünyan karla mücadele

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, karla mücadele ekiplerinin görevinin başında olduğu söyledi. İlçede temizleme ve tuzlama çalışmaları devam ediyor

Bünyan karla mücadele

Meteorolojiden yapılan kar yağışı ve buzlanma uyarısına karşı günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Bünyan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, gece saatlerinde etkili olan kar yağışı ile birlikte başladığı kar küreme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Karla mücadele ekibi ilçe merkezinin yanı sıra köy yollarının da kardan ulaşıma kapanmaması için de yoğun çalışma yürütüyor. İlçe sınırları içerisinde yer alan köylerin ulaşıma açık tutulması adına kar küreme araçları ve kamyonlar gece saatlerinden buyana sahada çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun; "Kış mevsiminin olumsuz etkilerinin azaltılması ve ulaşımda aksamaya meydan vermemek için tam koordinasyonla tüm ekiplerimizle sahadayız. Karla mücadele çalışmaları kapsamında elimizdeki tüm imkanları seferber ederek en iyi şekilde çalışıyoruz.Sahada canla başla çalışan mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA