Kayserispor
Giriş Tarihi : 31-10-2019 10:53

Bülent Uygun teşhisi koydu

İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Bülent Uygun, takımın başında çıktığı ilk idmanda teşhisi koydu. Bülent Uygun, sarı kırmızılı takım için ne dedi

Bülent Uygun teşhisi koydu

Spor Toto Süper Lig'de geride kalan 9 haftada 3 teknik direktör değiştiren İstikbal Mobilya Kayserispor'da her gelen takıma bir kulp takar oldu.

Teknik Direktör Hikmet Karaman, ekonomik sıkıntıların aşılamamasından ötürü istifa ederek giderken sonrasında Samet Aybaba da, futbolcuların isteksiz oluşuna dem vurmuştu. Sadece 2 maç dayanan Aybaba, çareyi apar topar şehirden gitmekte bulmuştu.

Dün Kayserispor ile anlaşmaya varan 48 yaşındaki teknik direktör Bülent Uygun da, farklı bir bahnane ile takıma teşhis koydu. Basına kapalı gerçekleştirilen idmanda sarı kırmızılı futbolcuların kondisyonu olmadığını söyledi. "Takımda moraller sıfır ama kondisyon da sıfır" diyerek daha önce görev yapan teknik heyete gönderme yaptı.

İstikbal Mobilya Kayserispor taraftarı, teknik direktör Bülent Uygun yönetimindeki takımın nasıl sonuçlar alacağını merakla bekliyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA