Futbol
Giriş Tarihi : 17-11-2019 14:45

Bülent Uygun Osman Çakmak dayanışması

Ampute milli takım teknik direktörü Osman Çakmak Kayserispor'u ziyaret etti. İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Bülent Uygun da, ampute ligi maçı izledi

Bülent Uygun Osman Çakmak dayanışması

Süper Lig'e verilen milli arada hafta sonunu izinli geçiren İstikbal Mobilya Kayserispor'da teknik direktör Bülent Uygun, Kayseri Argıncık Stadı'nda Ampute Ligi maçı izledi.

Ampute Milli takımı teknik direktörü Osman Çakmak, Kayseri ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Dursun ile birlikte Argıncık Stadı'na giden teknik direktör Bülent Uygun, Anadolu Erciyes Engellilerspor-Şanlıurfa Engellilerspor maçını ve Melikgazi Belediyesi Engellilerspor-Malatya Engellilerspor maçını izledi.Çakmak desteği
Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, dünkü Kayserispor'u ziyaret etti. Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, Sarı-Kırmızılı takımın teknik direktörü Bülent Uygun ve futbolcular ile bir araya gelerek Süper Lig yarışında başarılar diledi. Osman Çakmak, "Bugün Rabbim bana değerli hocam Bülent Uygun'u ve Kayserisporumuzu ziyaret etmeyi nasip etti. Öncelikle Kayserispor camiasını ve Bülent Uygun hocama teşekkürlerimi iletirim. Takıma getirdiği coşku, heyecan ve ivmelenmeye birinci elden tanıklık etmiş oldum. Kendisiyle birinci elden ve taktiksel varyasyonlar ile ilgili istişarelerde bulunduk. 25 yıl önce asker selamını vererek Kahraman Türk askerlerimizi destekleyen gol kralı hocamıza görevinde başarılar dilerim" dedi.

Asker selamı
İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Çok değerli meslektaşım sen ve Kahraman arkadaşların bu vatana hizmet ettiniz, can verdiniz ayaklarınız ve kollarınızı feda ettiniz Yeri geldi bu vatana birlik ve beraberliği sağladınız. Yetmedi Ampute Milli Takım Avrupa Şampiyonu oldunuz o da yetmedi, Dünya ikincisi oldunuz hepimizin göğsünü kabarttınız. Bugün de Kayserispor'un idmanına teşvik ederek bizlere verdiniz. Değerli meslektaşımla antrenman bilimi, sürekli gelişen güncel futbol drilleri ve stratejileri üzerine keyifli bir futbol sohbeti yaptık. Gurur kaynağımız Ampute Milli Takımımızın genel durumu, futbol felsefesi ve hedefleri doğrultusunda bir yol haritası çizebilmek adına sevgili hocamla istişarelerde bulunduk" dedi.

Yapılan ziyaretin ardından Ampute Milli takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak ve İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Bülent Uygun asker selamı vererek Mehmetçiğe destek verdi.