Kayserispor
Giriş Tarihi : 02-12-2019 22:03

Bülent Uygun Emre Demir'i övdü

İstikbal Mobilya Kayserispor teknik Direktörü Bülent Uygun farklı mağlup oldukları Beşiktaş maçı sonrasında neler söyledi

Bülent Uygun Emre Demir'i övdü

Süper Lig'in 13.haftasının kapanışy maçında Beşiktaş ile İstikbal Mobilya Kayserispor karşılaştı. İstanbul'da oynanan ve 5 golün atıldığı müsabakayı farklı mağlup noktalandıran Sarı Kırmızılı 

Sıkıntılar..
Teknik direktör Bülent Uygun, yayıncı kuruluş mikrofonlarına müsabakayı yorumlyamak yerine yaşananları ifade etti. Teknik direktör Bülent Uygun, "Benden önceki süreçte yaşanan bütün kaosları, benden önceki hocaları dile getirmişti. Ben geldiğimden beri bir çok sorunları çözmeye çalışıyorum. Kadro yapılanması ile ilgili sorunlar var. Bunları çözmeye çalışıyoruz" dedi.

Adebayor yorumu
Adebayor'un ayrılması ile ilgili olarak "Adebayor, kayserispor'a gelmiş en önemli oyunculardan birisi. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Büyük değer. Ülkemize gelmiş önemli futbolculardan birisi" açıklaması yaptı.

Emre'yi övdü
Teknik direktör Bülent Uygun, Emre demir ile ilgili de ilginç yorum yaptı. Beşiktaş maçına ilk 11'de çıkan ve 90 dakika boyunca neredeyse ayağına çok az top temas eden, hiç faul yapmayan, takımı adeta eksik oynatan Emre Demir'in ilk 11'de oynayıp 90 dakika sahada olmasını büyük gurur olarak değerlendiren Bülent Uygun, "15 yaşındaki çocuğu seyretmekten gurur duyduk. Kayseri gurur duydu. Emre çok iyi oynadı. Emre lider gibi oynadı" cümleleri kurdu.

Destek istedi
Teknik Direktör Bülentk Uygun, "Ligin 13.haftasını 7 puanla son sırada tamamlayan takımı ile ilgili olarak da Öncelikle özür diliyoruz. Biraz zamana ve çok büyük desteğe ihtiyacımız var. Kayserispor taraftarının desteği olmaz ise başaramayız. İnşallah burada da başaracağız. Kayserispor çok zor durumda. Ama başta Başkan olmak üzere herkes uğraşıyor. İnşallah başaracağız" söylemlerinde bulundu.