Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-12-2019 18:46   Güncelleme : 22-12-2019 19:59

Bülent Uygun Başakşehir maçı sonrası konuştu

İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Bülent Uygun, farklı mağlup oldukları Medipol Başakşehir maçı sonrasında neler söyledi.

Bülent Uygun Başakşehir maçı sonrası konuştu

İstikbal Mobilya Kayserispor teknik direktörü Bülent Uygun, 4-1 mağlup oldukları Başakşehir maçı sonrasında açıklama yaptı. Bülent Uygun açıklamasında rakip takımı tebrik ederek, "Başakşehir takımını tebrik ediyorum. Kaliteli takım, kaliteli futbolcuları var. Rakibimizin gücünü biliyorduk. İyi analiz ettik, ama malesef iki tane talihsiz golle maça başladık. Sonrasında taktik değiştirdik ama maçı çevirmeye gücümüz yetmedi" dedi.

Hakeme serzeniş
Müsabakanın hakemi Ali Şansalan'a da serzenişte bulunan teknik direktör Uygun, "Maç 2-1 iken hakemin ofsaytı görmemesi üzerine üçüncü golü yedik. Bu maçın kırılma anı oldu. Değişmesi gereken bazı kurallar ve eğitim noktasında bazı pürüzler var. Hakemler iyi eğitilmeli. Yanlışlıklar var" açıklaması yaptı.

Transfer..
Teknik Direktör Uygun, "Elimizdeki dar kadro ve zor şartlarda mücadele etmeye çalışıyoruz. Devreye en az hasar ile girmeye çalışıyoruz. Zor günler geçiriyoruz. Oyuncularımın psikolojisi bozuk. Şu an içeride ağlayan oyuncum var. Psikolojisi bozulmuş, gitmek istiyor. Psikolojik olarak inanılmaz bir zorluk süreci geçiriyoruz. Bugün Ziya'nın dışında herkes federasyona verdi bizi. Gençler hata yapıyor yapacaklar onları kazanmak için buradayız. Bunlarla da uğraşıyoruz. Çok büyük desteğe ihtiyaç var. Stratejimizi belirleyeceğiz. Devre arası kısa. Buna rağmen en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Sportif direktörümüz transfer noktasında çalışma yapıyor. Kayserispor camiası büyük camia. Umarım bu günleri geride bırakırız" yorumunda bulundu.

Haber: Halil Köktaş