Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-11-2020 15:57   Güncelleme : 13-11-2020 16:08

Bülent Bölükbaşı ve Gökhan Ünal gönderildi

Hes Kablo Kayserispor'da beklenen ayrılık gerçekleşti. Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ile yardımcı antrenör Gökhan Ünal takımdan gönderildi.

Bülent Bölükbaşı ve Gökhan Ünal gönderildi

Hes Kablo Kayserispor'da bahar havası esmeye başladı. Çaykur Rizespor maçı sonrasında teknik direktör Bayram Bektaş'ın görevden ayrılması, Hatayspor mağlubiyeti sonrasında Samet Aybaba'nın teknik direktörlük koltuğuna oturması sonrasında huzurlu bir havanın oluşmaya başladığı Hes Kablo Kayserispor'da istenmeyen adam ilan edilen sportif direktör Bülent Bölükbaşı ile yardımcı antrenör Gökhan Ünal'ın da ilişiği kesildi.

Kayseri spor kamuoyunun gözünden düşen, son oynanan Hatayspor maçında da "Bülent istifa" sloganları atan Kayserispor taraftarının da istemediği isim haline gelen Bülent Bölükbaşı ile Gökhan Ünal'a Kayserispor kapısı kapandı.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, bugün düzenlenen basın toplantısında Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ve yardımcı antrenör Gökhan Ünal ile yolları ayırma kararı aldıklarını ifade etti. Her iki ismin de istifasını alacak olan Kayserispor yönetimi, bu iki ismin yerine Kayseri spor kamuoyunda daha çok değer gören isimleri göreve getirmeye hazırlanıyor.