Magazin
Giriş Tarihi : 08-05-2020 18:55   Güncelleme : 08-05-2020 19:26

Bu da Sosyal mesafeli dövüş..

Magazin, televizyon, sinema ve müzik dünyasının önemli isimleri Sosyal Mesafeli Dövüş Akımı başlattı ve milyonlarca insan izlemeye doyamadı.

Bu da Sosyal mesafeli dövüş..

Bugünlerde Sosyal Paylaşım siteleri bu video ile çalkalanıyor. DemetK Akalın ile başlayan ve onlarca ünlü simanın rol aldığı videoda Sosyal Mesafeli Dövüş Akımı yleralıyor. Demet Akalın'ın yumruğu ile başlayan görüntü, kızı Hira'nın kavga etmeden yaşamayı anlatan kompozisyonu ile sona eriyor.

Dalga dalga..
Çin'den tüm dünyaya yayılan vi binlerce insanın yaşamını yitirmesine neden olan Covid-19 virüs salgınına karşı alınan tedbirlerden ötürü evlerine kapanan ünlüler, sosyal paylaşım sitelerinde hesapları üzerinden oldukça ilginç paylaşımlar yapıyorlar. İlk olarak Hollywood dublörlerinin başlattığı Sosyal Mesafeli Dövüş Akımı adeta dalga dalga yayılıyor. Son olarak bu akıma Türk ünlüler de dahil oldular.

Kimler var
Demet Akalın, Okan Kurt, Şafak Sezer ve Alişan'ın bulunduğu sosyal mesafede dövüş akımı sosyal paylaşım sitelerine damgasını vurdu. Eğlenceli anların yaşandığı videoda 17 ünlü isim hünerlerini sergiledi. Videonun başlığı ise "Güzel" delirdik oldu. Videoda Demet Akalın, Okan Kurt, Şafak Sezer, Esra Balamir, Murat Övüç, Sema Aydemir, Furkan Dede, Murat Özarı, Semih Öztürk, Özlem Yıldız, Nilay Toprak, Alişan, Buse Varol, Deha Bilimlier, Birol Tokat, Kenan Erçetingöz ve Hira Kurt yeralıyor. Video kısa sürede 1 milyonu aşkın izlenmeye ulaştı.