Gündem
Giriş Tarihi : 08-04-2020 16:57

Bu da farklı bir düşünce

Covid19 virüsünden korunmanın yolları Sağlık bakanlığı tarafından anlatılıyor. Samsun Ayvacık ilçesindeki İlkay Gümüşsu ise çareyi ağaç gövdesinin içine saklanmakta buluyor.

Bu da farklı bir düşünce

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid19 virüsü salgını sonrasında vatandaşların evde kalınması istenmişti. Samsun Ayvacık ilçesinde oldukça ilginç bir olay görenleri güldürdü. Fatih Mahallesinde ikamet eden İlkay Gümüşsu isimli vatandaş korona virüse karşı aldığı önlemle gülümsetti.

Samsun’un Ayvacık ilçesinde ‘korona virüs’ tehlikesine dikkat çekmek isteyen İlkay Gümüşsü isimli vatandaş eşinin babasına ait Fatih Mahallesi'ndeki fındık tarlasında bulunan bir incir ağacının içine girme görüntülerini sosyal medyada yayınlaması ile bir anda gündeme düştü. Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi'nde ikamet eden ve korona virüsü nedeni ile hem işsiz kalan hem de evde kalan İlkay Gümüşsü, vatandaşların evde kalmasıyla salgının kısa sürede engelleneceğini söyledi. Sosyal medyada paylaştığı video ile korona virüse dikkat çekmek istediğini belirten Gümüşsu, “Korona gelsin de beni burada bulsun. Ağaçkakan gibi yuva yaptım buraya. Hey gidi korona erkek ister beni bulmaya, haydi iyi günler” cümleleri gülümsetti.