Teknoloji
Giriş Tarihi : 30-10-2019 12:02   Güncelleme : 30-10-2019 14:55

Bu çanta telefon şarj ediyor

Günümüzde en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan cep telefonlarının şarjının bitmesi durumudur. Uzmanlar bu soruna çözüm bulmak için çok kullanışlı bir çanta geliştirdi.

Bu çanta telefon şarj ediyor

Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da batarya ömrünün uzun olmasına bir çözüm bulunamadı. Ama şarjın sürekli bitmesine en gel olmak için özel bir çanta geliştirildi.

Telefon kullanıcıları arasında pek fazla yaygınlaşmamış olsa da günden güne kullanımı artıyor. Bu çanta dışarıdan bakıldığında sıradan gibi gözükse de aslında çok fonksiyonlu bir yapıya sahip. Hem çanta hem de powerbank görevi gören bu çanta pek çok kişinin vazgeçilmezi halini aldı. 

Kablosuz şarj kullanımına da olanak sağlayan bu çanta akıllı çanta ismiyle anılmaktadır. 5000 Mah kapasiteli bataryasından gücünü alıyor. Çantanın kenar kısımlarında özel cep Kısmı bulunmaktadır. Özel cep kısmı kapalıyken başkaları elini attığı zaman veya başkaları ulaşmak istediği zaman bir uyarı veriyor. Bu özelliğiyle cep telefonunuzun çalınmamasına engel oluyor. Bu ürün aslında hem güvenlik açısından hem de kullanım açısından oldukça cazip kabul ediliyor.

Şarjım çok çabuk bitiyor neler yapmalıyım?
- Şarjınız uyarı vermeden telefonun şarj etmeniz gerekmektedir.
- Şarjınız %100 dolmadan işten çekmemeniz gerekmektedir.
- Orjinal şarj aleti kullanmamız gerekir.

Telefonunuzu çok fazla kullanmıyorsanız güç tasarrufu modunda kullanabilirsiniz. Güç tasarrufu modu ile arka plan uygulamaları kapatılır, bazı durumlarda internet kapatılır ve ekran parlaklığı azaltılır. Bu şarjın daha uzun süre dayanmasına olanak sağlar.
Telefonunuzun akıllı bataryası ölmüş olabilir. Bu durumda ise orjinal batarya alarak şarjınızın daha uzun süre gitmesini sağlayabilirsiniz.