Gündem
Giriş Tarihi : 18-02-2021 11:51   Güncelleme : 18-02-2021 11:51

Blu TV Yeni Bir Rekora İmza Attı! Diğerleri Sadece Seyretti

Dijital dizi platformları arasında yer alan Blu TV den yeni bir başarıya imza attı. Türkiye genelinde lider konumda yer alan ve online tv kanalı olan Blu TV yeni bir başarı elde ederek dikkat çekti.

Blu TV Yeni Bir Rekora İmza Attı! Diğerleri Sadece Seyretti

Dijital dizi platformları arasında yer alan Blu TV den yeni bir başarıya imza attı. Türkiye genelinde lider konumda yer alan ve online tv kanalı olan Blu TV yeni bir başarı elde ederek dikkat çekti. 2006 yılından bugüne düzenlenen ve Türkiye de son 4 yılda yapılan 50 teknoloji firmasının belirlendiği Deloitte Technology Fast 50 Turkey’ programında Blu TV 3.oldu. Başarısına yeni bir başarı ekleyen Blu TV atağa geçti.

Blu TV, kullanıcılarına zengin içerik ve detaylar sunmaya devam ediyor. Dijital ve online kanal platformu arasında yer alan Blu TV başarılarına yeni bir başarı daha ekledi. Türkiye genelinde düzenlenen yarışmada 3. olan Blu TV  adından söz ettirmeye devam ediyor.

En Çok Tercih Edilen Platform Blu TV Oldu

Türkiye genelinde en çok tercih edilen ortamlardan biri olan Blu TV yapılan sıralama da 3.olarak dikkat çekmeyi başardı. Kullanıcılarına farklı ve zengin içerikler sunmaya devam eden Blu TV her geçen gün başarısına yeni bir başarı ekliyor. Türkiye'nin en hızlı büyüyen ve gelişen şirketleri arasında 3. Olmaya hak kazanan Blu TV bu atağıyla yeni bir başarıya imza atmış oldu.

Geçen son dört yıl içerisinde %3278 lik büyüme ve gelişme kaydeden dijital platform, yapılan sıralama da üçüncülük ödülüne layık görüldü. Başarılarına başarı ekleyen Blu TV dijital platformlar arasında yer alıyor.

Başarıyla Devam Eden Blu TV 3. Oldu

Dijital platformlar arasında yer alan Blu TV Türkiye genelinde en çok büyüyen şirketler sıralamasında üçüncülük ödülüne layık görüldü. Çok sayıda kullanıcı kitlesine hitap eden popüler kanal kullanıcılarına her zaman farklı ve zengin içerikler sunmaya devam ediyor. Başarılı bir şekilde yoluna devam eden Blu TV en çok büyüyen 3. Şirket olarak belirlendi.

Yaşanan bu anlamlı gelişme Blu TV yöneticilerini bir hayli mutlu etti. 2006 yılından bu yana farklı içerikler sunmaya devam eden Blu TV kullanıcıların beğenisini de kazanmış durumda. Türkiye genelinde yapılan sıralama da üçüncü olan Blu TV dikkat çekmeyi başardı.