Advert
Medya
Giriş Tarihi : 09-12-2018 03:54   Güncelleme : 09-12-2018 03:54

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz kim

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz kimdir. Uğur Güneş Kimdir. Uğur Güneş hangi dizilerde oynadı

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz kim

Bir zamanlar Çukurova dizisinde dik duruşu, kararlığı ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Züleyha ile kaçıp kendilerine yeni bir hayat kurmayı planlayan bir delikanlıyı canlandıran Yılmaz Akkaya’nın gerçekte ki ismi Uğur Güneş.

Uğur Güneş kim?
Bir zamanlar Çukurova dizisinde ki Yılmaz Akkaya rolü ile dikkat çeken Uğur Güneş,  13 Ocak 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı olan Güneş,  Ankara Sanat Tiyatrosuna kaydolduktan sonra orda sanat dersleri aldı. Daha sonra İstanbul’a yerleşti. 31 yaşındaki Uğur Güneş, 1.81 metre boyunda 75 kilo ve Oğlak burcudur.

Hangi dizilerde oynadı
Oyunculuk hayatına 2011 yılında TRT 1 de yayınlanan Yeniden Başla dizisi ile başladı. Daha sonra izleyicileri ekranlara kilitleyen yine TRT 1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandırdı. 2017 yılında İsimsizler adlı dizide kaymakam rolündeki fatih karakteri ile oyunculuk kariyerinde önemli adımlar atan Güneş, günümüzde ATV de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi oluşturan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sözünün eri, dürüst, mert bir karakter olan Yılmaz Akkaya karakterine hayat veriyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA