Medya
Giriş Tarihi : 21-01-2021 21:07   Güncelleme : 21-01-2021 21:07

Bir Zamanlar Çukurova neden final yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova final tarihi ne zaman, sonu nasıl bitiyor?

Bir Zamanlar Çukurova neden final yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova final tarihi ne zaman, sonu nasıl bitiyor?

Kayseritempo.org - ATV ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final yapacağını duyurdu. Perşembe günü akşamları reyting rekorları kıran dizinin neden final yaptığı ise merak konusu oldu. İzleyenlerin ilgiyle takip ettiği dizi Bir Zamanlar Çukurova neden final yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova final tarihi ne zaman, sonu nasıl bitiyor?

TV ekranlarında reyting rekoru kıran Çukurova ekranlara veda etme kararı aldı. Tüm zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova (Bir Zamanlar Çukurova) Perşembe akşamı final yapacak. ATV ekranlarında haftalık reytinglerde bile ya 1. ya 2. olan Bir Zamanlar Çukurova final kararı aldı. Her perşembe akşamı rakipsiz giden Çukurova’da hikâye kalmadı. Bir Zamanlar Çukurova yapımcısı ” 1 sezon olarak planlamıştık, 3. sezona geçtik, 4. sezon imkânsız hikâye kalmadı” açıklaması ardından Bir Zamanlar Çukurova final yapacağı kesinleşti.

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman bitecek?


ATV’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final tarihini ATV açıkladı. Bir Zamanlar Çukurova unutulmaz 3. sezon finaliyle bitecek. Bir Zamanlar Çukurova final tarihi 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı biteceği öğrenildi.

Bir Zamanlar Çukurova nasıl bitecek?


Vahide Perçin'in Çukurova'dan ayrılışı bir zamanlar roman dizisinin yönünü değiştirdi. Vahide'yi gördükten sonra Ali Rahman Fekeli karakteri Kerem Alışık'ın Çukurova karakterine veda edecek. Ancak TIMS, Kerem Alışık'tan ayrılmayacak. Kerem Alışık, Show Tv ekranlarında gösterilecek yeni dizide başrol oynayacak. Kerem Alışık'ın 2 hafta içinde serbest bırakılacağı bildirildi. 

ATV’nin açıklaması


ATV bir kez, Çukurova son kararını açıkladı. "Tamamlamak istediğimiz son proje, üst üste 3 sezondur rekor kıran bir yapım. Ancak şimdiden yapım ekibiyle 1 sezon iş birliği yapmayı planladık ve ayrıca yapımcılara ve senaristlere 3 sezonluk bölüm yazdıkları için teşekkür ederiz. Takım.