Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 20:09   Güncelleme : 16-02-2021 20:10

Bir Zamanlar Çukurova Final mi yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman final yapacak? Bir Zamanlar Çukurova bitiyor mu?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final mı yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova Final mi yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman final yapacak? Bir Zamanlar Çukurova bitiyor mu?

Kayseritempo.org - Bir Zamanlar Çukurova Final mi yapıyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman final yapacak? Bir Zamanlar Çukurova bitiyor mu? Seyircisiyle buluştuğu ilk günden bu yana reytingleri alt üst eden Bir Zamanlar Çukurova’dan izleyicisini üzecek haber geldi. Çekimleri Adana’da yapılan ve yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın, yönetmenliğini de Faruk Teber'in üstlendiği, Bir Zamanlar Çukurova dizisi 84. Bölümle ekranlara gelecek. Başrollerinde Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal, Hande Soral, Murat Ünalmış, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Selin Yeninci, Selin Genç, Aras Şenol, Polen Emre, Furkan Palalı gibi önemli isimlerin yer aldığı ve çekimleri Adana’da devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi radikal bir karar aldı.

Reytinglerde yaşadığı çöküş yüzünden dizinin son sezonu olması yönünde hem fikir olunan Bir Zamanlar Çukurova, izleyicisine veda edecek. Hızla izleyici kaybeden ve reytinglerde rakiplerine boyun eğen Bir Zamanlar Çukurova’da final haftası yaklaştı. Son zamanlarda diziden ayrılan oyunculardan Uğur Güneş ve Vahide Perçin’in önce diziden ayrılışı ve sonrasında yaptığı paylaşımlar diziyle ilgili final haberlerini doğrular türden algılandı.

Bir Zamanlar Çukurova Final mi yapıyor?


84. Bölümü ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova’nın 99. Bölümle birlikte ekranlara veda edeceği söylentileri dışında, dizinin bu sezon sonunda noktalanacağı konusu da dilden dile dolaşan en önemli iddialar arasında.