Kayseri Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm fragmanı yayında mı? – Bir Zamanlar Çukurova 92 son bölümde neler oldu?

bir zamanlar çukurova 93. bölüm fragmanı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaman ailesinin çiftlikteki karmaşık aşk ve aile ilişkilerini konu alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 92. Bölümü, izleyicilerini ekran başına toplamayı başardı. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu olurkan, 93. bölüm fragmanı merakla aranır hale geldi..
Yapımını TIMS&B Productions’ın üstlendiği, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber, senaryo ekibinde ise Derem Çıray, Su Ersöz, Yıldız Tunç, Melis Veziroğlu Yılmaz, Atilla Özel ve Ayça Üzüm yer alıyor. Oyuncu Kadrosunda Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Kerem Alışık (Fekeli),Hande Soral (Ümit), Hülya Darcan (Lütfiye), Bülent Polat (Gaffur), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu), Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik) ve Furkan Palalı (Fikret Fekeli) ve Nazan Kesal (Sevda) gibi isimleri barındırıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN 92. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Adana’ya veda etmek üzere olan Fikret’in annesinin mektupları ortaya çıkmıştı. Duvarlarda annesinin mektuplarını gördü. Annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığından tüm Çukurova haberdar olmuştu. Yenildiğini kabul etti ancak anılarını ve Müjgan’ı bırakıp gitmek Fikret için çok zordu.
Şehir’de asılı olan mektupları görmeye giden Fekeli ve Lütfiye aradaki çatışmanın bitmediğini anladı. Demir meseleyi bitirdi ve Fikret gitti. Lütfiye, olanlar üzerine Fekeli’yi yalnız bırakmadı. Müjgan’ın Züleyha nefretini ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu farketti.
Züleyha ve Demir’in örnek bir çift haline gelmeleri Ümit’in intikam isteğini arttırdı ve şimdi aşk için intikam vaktiydi. Ancak bu yolda, zamansız bir itirafta bulundu ve Sevda’ya “Ben senin kızınım” dedi.
Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyip küçük konağa yerleşen Gaffur’un oyunu ortaya çıktı. Üzerine de herkes durumdan haberdar olunca olaylar büyüdü. Gaffur’un huğlarda bile yeri kalmadı ve üzerine Saniye, Gaffur’dan vazgeçti.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN 93. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
Sevda, Demir ve Züleyha’nın evliliğinin düzeni için Ümit uyarmaya gider ve Ümit’in kızı olduğunu öğrenir. Sevda duyduklarına karşılık dayanamaz ve fenalaşır. Fekeli kalbini zorlayan son olaylardan sonra yine de yerinde durmaz ve bir yandan Fikret’in de peşindedir. Almanya’ya Fikret’in yanına gider. Ancak orada öğrendiği gerçekler Fekeli’nin kalbine zarar verecek durumlardır. Tekrar Adana’ya döner. Demir ve Züleyha Adnan’ın doğum günü için bir davet düzenler. Demir, Züleyha ve Fekeli’ye büyük bir jest yapar. Ancak bu jest Müjgan ve Ümit için yeni nefret duygularının artmasına neden olur. Bir yandan Gaffur ne yapsa da kendini affettiremez. Saniye’de onu affetmeyince kalacak yeri olmayan Gaffur her gün başka bir yerlerde uyumaya başlar. Gizlice girdiği ahırda alevler içinde gözlerini açar. Gaffur’un orda oluşu başka olayları tetikleyecektir. Fekeli olanlar karşısında ne kadar desteklemiyorum dese de, Demir’in öfkelenmesine engel olamaz. Demir’in acı öfkesinden nasibini alan Fekeli, Fikret’in intikam ateşini de söndürememişti.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kayseri Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!