Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-10-2020 16:01   Güncelleme : 16-10-2020 16:11

Bir Koronavirüs vakası daha

Hes Kablo Kayserispor takımında 1 futbolcu daha Koronavirüse yakalandı

Bir Koronavirüs vakası daha

Süper Lig'in 5.haftasında sahasında Sivasspor'u konuk edecek olan Hes Kablo Kayserispor'da peşpeşe Koronavirüs vakaları görülmeye başladı. Geçen hafta Miguel Lopes'in koronavirüse yakalanması, dün Oğuzhan Çapar'ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra bugün de Koronavirüs vakasına rastlandı.

3.Korona vakası
Edinilen bilgilere göre, milli takım kampından gelen Joseph Attamah'ın havaalanında yapılan PCR testi negatif çıktı. Sonrasında bugün kendisini iyi hissetmeyen Attamah'a ikinci test yapıldı ve bu kez test pozitif çıktı. Hes Kablo Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada "Bugün sabah saatlerinde bir oyuncumuzun COVID-19 benzeri  şikayetleri olması nedeniyle takımdan izole edilerek kendisine PCR testi uygulanmıştır. Oyuncumuzun testi pozitif çıkmış olup gerekli tedavisine hemen başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Alibec test oldu
Hes Kablo Kayserispor kulübünde Miguel Lopes'den sonra Oğuzhan Çapar ve Joseph Attamah da karantinaya alındı. Dün Denis Alibec Kayseri'ye gelerek takıma katıldı. Bu futbolcu da Koronavirüs testine tabi tutuldu. Alibec'in test sonucu bugün akşam saatlerinde test sonucu belli olacak.

Haber: Yavuz Yıkılmaz