Hakkımızda

Kayseritempo.org; Güncel, Siyaset, Ekonomi, Kayserispor, Politika, Spor, Futbol, Magazin ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber sitesidir.

Ne Yapıyoruz?
Kayseri’de ve Türkiye’de meydana gelen olaylar ve gelişmeleri kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, geniş haber bülteni olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Uygun
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:
İhlas Haber Ajansı

Kayseri’nin Lider Haber Sitesi
kayseritempo.org’da her gün Türkiye’den ve Kayseri’den habere yer verilir. Normal bir günlük gazetede 70 – 100 adet haber; normal bir internet haber portalında ise 150 – 300 haber yer alır. Kayseri’nin önde kuruluşlarından kayseritempo.org sitemiz haber açısından oldukça zengindir.

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!