Futbol
Giriş Tarihi : 15-08-2020 18:33   Güncelleme : 15-08-2020 20:11

Bernard Mensah transferi bitti

Hes Kablo Kayserispor takımının Ganalı futbolcusu Bernard Mensah ile ilgili transfer gelişmesi. Mensah yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek

Bernard Mensah transferi bitti

Hes Kablo Kayserispor takımının Ganalı futbolcusu Bernard Mensah'ın yeni sezonda hangi takım forması giyeceği belli oldu. Günlerdir Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın satarak kulübün kasasına para koymaya çalıştığı Bernard Mensah'ın yeni adresi belli oldu.

Mensah'ın fiyatı
Galatasaray ve Beşiktaş kulübü ile sürekli görüşmeler sağlayan ve anlaşma zemini arayan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sonunda bir kulüp ile anlaşmaya vardı. Ganalı futbolcu Bernard Mensah'ın yeni sezonda siyah beyazlı forma giyeceği öğrenildi. Hes Kablo Kayserispor ile Beşiktaş kulüpleri anlaştı. Buna göre Mensah, 2020-2021 futbol sezonunda Beşiktaş forması giyecek. Mensah 1 yıllığına Beşiktaş'ta oynayacak. Beşiktaş'ın Mensah için Hes Kablo Kayserispor'a 500 Bin Avro kiralama bedeli ödeyeceği öğrenilirken, bonservisi ile almak isterse 4,5 Milyon Avro ödeme yapacağı alınan haberler arasında.

Mensah'ın performansı
Ganalı futbolcu Bernard Mensah'ın Hes Kablo Kayserispor ile 2021-2022 futbol sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. Geride kalan sezon başında İspanya'nın Atletico Madrid kulübünden transfer edilen ve 3 yıllık sözleşme imzalanan Mensah, 5 gol atıp 8 asist yaptı. 2125 dakika oyunda kalan, Mensah 2 kez kırmızı kart 8 kez de sarı kart görmüştü.

Haber: Halil Köktaş