Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-03-2020 12:14   Güncelleme : 27-03-2020 12:27

Berna Gözbaşı ve Mustafa Tokgöz test sonucu

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve Asbaşkan Mustafa Tokgöz üzerinde gerçekleştirilen Covid19 testinin sonucu belli oldu. Berna Gözbaşı, Süleyman Akın, Onur Gözbaşı ve Mustafa Tokgöz, KoronaVirüs test sonucu.

Berna Gözbaşı ve Mustafa Tokgöz test sonucu

Hes Kablo Kayserispor kulübünde gerçekleştirilen Covid 19 testinin sonuçları çıkmaya başladı. Başkan Berna Gözbaşı'nın da test sonucu belli oldu. Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan ve ülke futbolunu da olumsuz etkileyen Korona Virüsü ile ilgili testler yapılmaya devam ediliyor. Önceki gün Kayserispor kulübü yöneticileri, teknik heyet ve futbolcular, idari kadro ve kulüp çalışanları üzerinde yapılan Covid 19 testinin sonuçları gelmeye başladı.

Kayserispor kulübünden alınan bilgilere göre; 1 personelin Covid19 test sonucu pozitif çıkarken kulüp başkanı Berna Gözbaşı, Başkan Vekili Onur Gözbaşı, Asbaşkan Mustafa Tokgöz ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın'ın test sonuçları da belli oldu. Gerçekleştirilen test sonucunda Başkan Berna Gözbaşı, Başkan Vekili Onur Gözbaşı, Asbaşkan Mustafa Tokgöz ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın'ın test sonuçları negatif çıktı.

Hes Kablo Kayserispor'un 51 yaşındaki teknik direktörü Robert Prosinecki ve yardımcılarının Covid19 Test sonucunun henüz belli olmadığı da öğrenildi.