Kayserispor
Giriş Tarihi : 28-11-2019 18:28   Güncelleme : 28-11-2019 18:53

Berna Gözbaşı parolasını belirledi

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yönetime girecek olan kişiler ile ilgili parolasını belirledi.

Berna Gözbaşı parolasını belirledi

(ÖZEL HABER) Süper Lig'de son sırada bulunan İstikbal Mobilya Kayserispor tarihinin ilk bayan başkanı olan Berna Gözbaşı, 30 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısı öncesinde listesine alacağı isimler ile ilgili prensip kararı aldı.

"Poz verdirmem"
Haber merkezimize önemli açıklamalarda bulunan Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Berna Gözbaşı, "Kayserispor'da kimseye hava attırmam. İşini yapmayacak, bu takıma omuz vermeyecek kimseyi istemem" dedi.
Sarı Kırmızılı takım için dün 6 Milyon TL ödeme gerçekleştirerek moralleri üst seviyeye çeken başkan Berna Gözbaşı, "Kayserispor, hava atma, poz verme yeri değildir. Ben parolamı belirledim. Aynen de böyle yazabilirsiniz. Poz vermeyeceksin, ya para vereceksin ya emek vereceksin. Ben elimi taşın altına sokuyorsam, herkes de yapacak" cümleleri kurdu.

"Kayserispor için"
Geçmişte olanları geleceğe taşımayacağını da dile getiren Başkan Gözbaşı, "Geçmişteki kavgaları, kısır çekişmeleri Kayserispor'un geleceğine taşımak istemiyorum. Herkes ile her kesim ile barışık bir yönetim olacağız. Herkesin kucaklayacağı, sahip çıkacağı bir Kayserispor olacağız. Kayseri için, memleketimiz için bunu yapmalıyız" açıklamasında bulundu.

Başkan Gözbaşı, yeni Yönetim Kurulu listesini büyük ölçüde belirlediğini, yarın son rötuşları yapıp Genel Kurul'a hazır hale geleceğini de sözlerine ekledi.