Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-01-2020 11:08   Güncelleme : 08-01-2020 12:48

Berna Gözbaşı para istiyor

Kayserispor'da yine ekonomik kriz var. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, maddi destek için çağrısında bulundu

Berna Gözbaşı para istiyor

Süper lig'in ilk yarnısını 10 puanla son sırada tamamlayan Hes Kablo Kayserispor'da sıkıntılar bir türlü bitmek bilmiyor. sarı kırmızılı kulüpte ekonomik kriz bir kez daha başgösterdi. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, çok manevi destek gördüğünü artık maddi destek görmek istediğini söyledi.

Antalya’da kamp çalışmalarını sürdüren Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sarı kırmızılı takımda ekonomik sıkıntının olduğunu ifade ederek, “Göreve geldiğim günden bu yana büyük bir manevi destek gördüm. Halen de görüyorum. Kayserispor’un kümede kalması adına elimizden geleni yaparken maddi destek de görmek istiyoruz” dedi.

Berna Gözbaşı, "Hep ilklerin kadını oldum iş hayatımda. Kayserispor da bir ilk oldu. Ben düşersem hepimizi düşeriz.  O yüzden artık bu manevi desteklerin maddi desteğe dönmesini istiyorum. En azından SMS atarak bile destek olunabilir” diye konuştu.