Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-12-2020 16:03   Güncelleme : 01-12-2020 16:19

Berna Gözbaşı neler söyledi

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Karagümrük maçı sonrasında dikkat çekici bir açıklama yaptı

Berna Gözbaşı neler söyledi

Süper Lig'in 10.haftasında sahasında Fatih Karagümrük ile karşılaşan ve sahadan 0-0 beraberlikle ayrılan Hes Kablo Kayserispor'da kaçan galibiyetin üzüntüsü hakim.

Umut verici
Rakibi karşısında birbirinden önemli pozisyonlar bulan ancak bunları gole çeviremeyen Hes Kablo Kayserispor'da sergilenen futbol takdir toplarken kaçan galibiyet üzüntü yarattı. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Fatih Karagümrük maçı sonrası yaptığı açıklamasında takımının performansından memnun olduğunu ancak 3 puanı alamadıkları için buruk bir sevinç yaşadıklarını söyledi.
Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Takımın performansı son derece iyiydi. Teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum. Bu futbolumuzu 3 puan ile taçlandırmalıydık. Çok iyi oynadık. Çok pozisyon bulduk. Ama gol yollarında şanssızdık. Galibiyeti kaçıran taraf olduk. Umarım önümüzdeki haftalarda galibiyet sayımızı da artıracağız" dedi.

Umut verici
Başkan Berna Gözbaşı, Hes Kablo Kayserispor kulübü olarak başlattıkları Vefa Paketi kampanyası ile ilgili olarak da "Kayserispor borcu yüksek kulüplerden birisi. Bu borcu sadece benim ve yönetim kurulu olarak karşılamamız mümkün değil., Elbette 5 Bin TL'lik ödemeler ile bu borç kapanmaz ama yaraya merhem olma adına son derece. Kayserispor kulübü hepimizin kulübü. Bu kulübün ayakta kalması adına yapılacak maddi ve manevi destekler çok önemli. Bu bağlamda sanayici ve işadamlarımızın desteğini görmek istiyoruz. Elbirliği ile Kayserispor'u çok başarılı günlere taşımalıyız" ifadesinde bulundu.