Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-02-2020 19:29

Berna Gözbaşı isyan etti

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kötü gidişatın faturasını hakemlere kesti.

Berna Gözbaşı isyan etti

Hes Kablo Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, ligdeki kötü gidişatın faturasını hakemlere kesti. Ligin ikinci yarısında oynadığı 3 maçta sedece 1 puan alabilen ve ligin en alt sırasında bulunan Sarı Kırmızılı kulübün başkanı, Galatasaray maçı sonrası, “Artık çekin elinizi bu takım üzerinden” dedi.

Penaltı beklentisi
Türk Telekom Stadı'nda oynanan ve 4-1 mağlup oldukları müsabaka sonrasında hakem Zorbay Küçük ve triosunun verdiği kararları eleştiren Başkan Berna Gözbaşı, oldukça gergin idi. Başkan Berna Gözbaşı adeta çileden çıktı. Müsabakanın ilk yarısında Ryan Donk ile Pedro Henrique arasındaki tartışmalı pozisyonu paylaşan, eski hakemlerden Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'ın "penaltı değil" , eski hakem Bünyamin Gezer'in isme "Penaltı" dediği pozisyon için "penaltı" diyen Başkan Gözbaşı, bu pozisyonda hakemin penaltı kararı vermesi gerektiğini savundu. 

"Artık yeter"
Başkan Gözbaşı maç sonrası yaptığı açıklamada, “Dahili ve harici bedhahlar artık çekin elinizi bu takımın üzerinden. Kayserisporumuzu içine düştüğü durumdan kurtarmak için maddi ve manevi çırpınırken bir de her hafta hakemlerin gazabına uğruyoruz. Ayıptır, günahtır. Artık yeter. Bir şehrin kaderi ile bu kadar da oynanmaz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA