Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-01-2020 22:59   Güncelleme : 14-01-2020 23:08

Berna Gözbaşı çok sert konuştu

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Fenerbahçe maçı sonrasında zehir zemberek açıklama yaptı. Başkan Gözbaşı ilk kez hain ifadesi kullandı.

Berna Gözbaşı çok sert konuştu

Süper Lig'in son sırasında bulunan Hes Kablo Kayserispor'da yeni transfer edilen futbolculara lisans çıkarılamaması ile ilgili olarak Başkan Berna Gözbaşı açıklama yaptı. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, lisans çıkarmamaları için uğraş verildiğini iddia ederek, "Kayserili hainler" cümlesi kurdu.

"Açıklayacağım"
Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası Son 16 turu ilk maçı sonrasında basın mensuplarına açıklamalar yapan Başkan Berna Gözbaşı, "Lisans işlemlerini bitirmememiz için uğıraştılar. Bunların kim olduğunu lisans işlemlerini bitirdikten sonra açıklayacağım. Hainlik hikayelerini açıklayacağım. Eskiden kalan, zamanında yapılmayan ödemeler, ayağına bir iki kere top değmemiş adamları gönderip böyle başımıza bela oluyorlar" dedi.

"Ödeyeceğiz"
Başkan Gözbaşı açıklamasında "Dün akşama kadar bir şey yokken, akşam 6'da bir anda bir operasyon yapıldı. Ama yarın çözüyoruz sıkıntı yok. Buraya kadar getirdikten sonra biz o parayı öderiz, kimse de Kayserispor'a operasyon çekemez" açıklaması yaptı.

Hedef: Lig
Başkan Gözbaşı, 0-0 bitenF enerbahçe maçı ile ilgili olarak da "Oyuncularımızı ve teknik heyetimizi mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Ama gerçek takımı hala göremiyorsunuz. İnşallah böyle devam ederiz. Bizim için ligde kalmak çok önemli. Hedefimiz Kayserispor'u kümede tutmak" diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA