Kayserispor
Giriş Tarihi : 21-11-2019 18:58

Berna Gözbaşı bomba gibi bir liste yapıyor

İstikbal Mobilya Kayserispor'un yeni başkanı olacak Berna Gözbaşı kimleri yönetime yazacak, kimleri yazmayacak. Sürpriz isimler var.

Berna Gözbaşı bomba gibi bir liste yapıyor

30 Kasım 2019 günü Olağanüstü Genel kurul yapacak olan İstikbal Mobilya Kayserispor'da Berna Gözbaşı'nın başkan olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Her ne kadar Berna Gözbaşı "Yarın belli olacak" dese de, yönetim kurulu listesinin bile hazır olduğu konuşuluyor.

Kimler yok!
Kayserispor'un ilk bayan başkanı olarak tarihe geçmesine sayılı günler kalan Berna Gözbaşı, bomba gibi bir yönetim kurulu listesi hazırlıyor. Mevcut yönetim kurulu listesinden bazı isimler, yeni dönemde olmayacak. Kayserispor kurmaylarının, mevcut listeden yeni yönetimde görev almasını istemedikleri isimler şunlar: Mehmet Çakmak Uyar, Serdar Maraşlı, Fatih Çağlar Öcal, Türker Horoz, Bekir Benk gibi isimler yeralmayacak.

Kimler var!
Kayserispor'un mevcut listesinden göreve devam edecek isimler arasında Mustafa Gülsoy, Mustafa Tokgöz, Hamdi Elcuman, Orhan Taşçı, Süleyman Akın, Ali Kaynar ve İsmail Çöl asil listede yeralacak.

Yeni isimler!
Kayserispor'da geçtiğimiz dönem başkan adayı olan ancak genel kurula 2 gün kala adaylıktan çekilen işadamı Sedat Kılınç görev alacak. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın isteği üzerine Sedat Kılınç, yönetime girmeyi kabul etti. Sedat Kılınç'ın yanı sıra, Erdol Bedir döneminde adeta kulübün beyni olan Naci Bedir de, yönetimde yeralacak. Naci Bedir de, yönetime girmeyi kabul etti. Ayrıca bir kaç işadamı ile de bugün görüşüldükten sonra liste şekillenecek.

Haber: Yavuz Yıkılmaz