Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-12-2019 15:01   Güncelleme : 27-12-2019 20:40

Berna Gözbaşı açıklama yaptı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer açıklaması. Berna Gözbaşı, teknik direktör Bülent Uygun ile ilgili neler söyledi.

Berna Gözbaşı açıklama yaptı

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, tüm hesapların kümede kalma üzerine yapıldığını söyledi.

Süper Lig'in 17.haftasına 10 puanla 18. sırada giren İstikbal Mobilya Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı açıklama yaptı. Teknik Direktör Bülent Uygun ile görüşen ve görevine son veren isim olan Berna Gözbaşı, ayrılık sonrasında Bülent Uygun'a teşekkür etti. Berna başkan "Bülent Hoca, zor günlerimizde yanımızda olan, Türk futbolunun önemli isimlerinden birisidir. Kayserispor için çivi çakan herkes gibi kendisine de verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, futbol yaşamında başarılar diliyorum" dedi.

Transfer..
Kayserispor olarak tüm hesapların kümede kalmak üzerine olduğunu ifade eden Başkan Gözbaşı, "Ligin ikinci yarısı için daha güçlü bir Kayserispor oluşturmak adına çabalıyoruz. Hem ekonomik anlamda hem de kaliteli futbolcuları kulübümüze kazandırma adına çalışmalarımız var. Kısa sürede iyi neticeler almak istiyoruz" ifadeleri kullandı. 

Mensah gidecek mi
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in sezon başından beri ısrarla isteği Bernard Mensah ile ilgili resmi bir teklif gelmiş değil. Beşiktaş kulübünün de "Mensah ile ilgilenmiyoruz" açıklaması, Mensah'ın menajerinin yurt dışında bazı takımlar ile görüşüldüğü beyanatı var. Ancak Kayserispor kulübüne henüz iletilmiş resmi bir teklif yok. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Ganalı futbolcu Bernard Mensah ile ilgili istedikleri bir teklifin gelmediğini ancak menajerler vasıtasıyla bazı duyumlar aldıklarını da söyledi. Berna Gözbaşı, "Mensah bizim sözleşmeli futbolcumuz. Kendisinin tek taraflı feshedip gitme gibi bir durumu yok. İstediğimiz yönde ciddi bir teklif gelirse değerlendiririz. Aksi taktirde Mensah bizim oyuncumuz olarak futbol hayatına devam edecektir" yorumunda bulundu.

Haber: Halil Köktaş